Aktorzy GTA V pobierają 250 R $ na zdjęciu z fanami; BGS udostępniło Meet & Greet za darmo – SamaGame


: Organizacja BGS potwierdziła, że ​​Meet & Greet zaplanowane na dziś (12) i jutro (13) odbędzie się normalnie i bezpłatnie. 12-go spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00, a 13-go o godzinie 14.00.

: Jedną z wielkich atrakcji BGS 2019 było przybycie na imprezę żelaznego trio z GTA V: Trevora, Franklina i Michaela, granych przez aktorów Stevena Ogga, Shawna Fonteno i Neda Luke’a. Wygląda jednak na to, że na targach sprawy nie poszły zgodnie z oczekiwaniami: oprócz problemów z Meet & Greet, akcją BGS, w której fani robią zdjęcia i otrzymują autografy za darmo, agent aktora był ładowanie za robienie zdjęć, zdobywanie autografów lub nagrywanie dźwięku z tłumaczami bohaterów. Wartość wahała się od 80 R$ do 250 R$.

Warto podkreślić, że był to problem stworzony przez aktorów i/lub ich agenta. Jak ustalił Voxel, początkowo trio odmówiłoby udziału w Meet & Greet targów za darmo i narzuciło formę płatności, aby fani mogli wziąć udział w spotkaniu. Sprawdź poniższy cennik, znajdujący się w wynajętym pokoju w skrzydle handlowym BGS:

Czy lubisz GTA V? Czy jesteś zadowolony z chłopaków z BGS?

Więc po prostu zapłać okazję i zrób im zdjęcie! ??

@SeuKeleu pic pic.twitter.com/TwFTtWaZRn

– Vinicius Munhoz (@viniciussmunhoz) 11 października 2019 r.

Zdjęcie wykonał kamerzysta Voxel Derek Keller, a informacje potwierdziłem ja, który był z nim na miejscu zdarzenia. Przed wydarzeniem znaleźliśmy Stevena Ogga spacerującego po imprezie, który skomentował, że nie może zrobić zdjęcia z fanami i wskazał, gdzie będzie miejsce na zdjęcie.

Trudni goście do czynienia

Chociaż zostało to już powiedziane, warto to popierać: o ile Voxel dowiedział się, że nie stanowiło to problemu dla BGS. Wszystkie spotkania Brasil Game Show Meet & Greet są bezpłatne, ale ograniczone do godziny. Dlatego tylko kilka osób w kolejce ma dostęp, co powoduje, że fani długo czekają na znalezienie swoich idoli.

Aktorzy początkowo odmówili udziału (lub ich agent uniemożliwił) Meet & Greet, a później przyjęli. Jednak w rozmowie z uczestnikami imprezy, którzy próbowali wziąć udział w akcji, stwierdziliśmy, że ludzie w kolejce nie byli w stanie zrobić zdjęć i powstało wielkie zamieszanie, w którym tłum ludzi przełamał niektóre bariery i wykorzystał bardzo ograniczony czas na udział w Meet & Greet (który podobno był jeszcze bardziej ograniczony niż reszta).

Ostatecznie większość fanów nie dostała upragnionego zdjęcia z trio postaci GTA V. Voxel stwierdził również, że negocjacje z aktorami były trudne, co wiązało się z odmową udziału w akcji BGS, a nawet prośbami o wymianę hoteli o „spełnienie standardów” aktorów.

To nie BGS pobiera opłaty za zdjęcia

Na niektórych innych imprezach, takich jak CCXP i międzynarodowe targi, aktorzy często pobierają od fanów opłatę za zrobienie zdjęć i podpisanie autografów. Jednak całe programowanie BGS jest darmowe, choć w niektórych przypadkach ograniczone – trzeba ustawić się w kolejce i przybyć wcześniej, aby tam dotrzeć.

Innymi słowy, BGS nie pobierał od płatników targów żadnych dodatkowych opłat za robienie zdjęć z aktorami w GTA V: taki był wymóg aktorów lub agenta. Na Twitterze wielu fanów wykazało niezadowolenie z sytuacji.

Voxel skontaktował się z działem doradczym Brasil Game Show, aby uzyskać oficjalne stanowisko w sprawie tego, co się stało. Jeśli pojawią się nowe informacje lub odpowiedź, zaktualizujemy tę historię.

Źródło : https://samagame.com/en/gta-v-actors-charge-r-250-in-a-photo-with-fans-bgs-made-meet-greet-free/