Aktorzy GTA 5, Michael i Franklin, odpowiadają na pytanie o swoją obecność w GTA 6

Aktorzy GTA 5 odpowiadają na spekulacje na temat ich obecności w GTA 6

Aktorzy wcielający się w postacie Michaela i Franklina w GTA 5 odpowiedzieli na pytania dotyczące ich możliwego pojawienia się w GTA 6, a także postanowili zrobić żart niektórym fanom serii.

Zapowiedź GTA 6, na którą czekają fani

Po długim oczekiwaniu fani Grand Theft Auto w końcu mogli uzyskać dzięki Rockstar Games dodatkowe informacje na temat GTA 6, choć oficjalna nazwa nie została jeszcze ujawniona.

Twórcy kultowej gry potwierdzili, że pierwszy zwiastun długo oczekiwanej kontynuacji serii zostanie ujawniony na początku grudnia, co da nam pierwszy oficjalny pogląd na to, co ma nadejść. Z licznych przecieków wynika, że ​​akcja toczy się w Vice City i na wybrzeżu Florydy.

Postacie z GTA 5 w GTA 6?

Niektóre postacie z poprzednich gier mogą pojawić się także w nowej odsłonie. A biorąc pod uwagę, że pod koniec GTA 5 każdy miał okazję ocalić Michaela, Franklina i Trevora, naturalne jest, że pojawiły się pytania dotyczące ich ewentualnego pojawienia się w GTA 6.

Obsada Michaela i Franklina drażni fanów

Po tym ogłoszeniu zapytano o to Neda Luke’a i Shawna Fonteno, którzy wcielili się w role Michaela i Franklina. Następnie postanowili trochę pobawić się tą sytuacją. „Oficjalnie ogłaszam, że Franklina Clintona nie będzie w GTA 6” – powiedział Fonteno w podcaście PARTYCHAT. „I nie ogłaszam tego oficjalnie” – dodał Luke, próbując drażnić fanów, sugerując, że Michael może się pojawić.

Następnie obaj aktorzy dodali, że jest to „tajemnica”, po czym zażartowali, że tajemnica góry Chiliad wymaga rozwiązania. „Ale poważnie, nie wiemy, stary. Gdybyśmy wiedzieli, ty nie wiedziałbyś, stary” – dodał Fonteno.

Chociaż gracze mieli możliwość uratowania Michaela pod koniec GTA 5, wielu zdecydowało się go zabić. Utrzymanie go przy życiu w GTA 6 wyeliminowałoby dużą część historii dla tych fanów, a jest to coś, czego Rockstar jest bardzo mało prawdopodobne. Dodatkowo aktorzy głosowi byli niezwykle otwarci na temat GTA 6, prosząc jednocześnie fanów o cierpliwość, na co twórcy nie pozwalają przed premierą.

Wniosek

Jest zatem mało prawdopodobne, aby pojawiły się one w głównym wątku fabularnym GTA 6.

Źródło: www.bing.com