Aktor z Grand Theft Auto V usuwa swoją tajemniczą wiadomość

Grand Theft Auto VI: Nowe plotki o powrocie kultowych postaci

Od czasu wycieku Grand Theft Auto VI do sieci w zeszłym roku fani spekulują na temat daty premiery gry. Udostępnione filmy przedstawiają wczesne wersje, ale potwierdzają, że Rockstar Games pracuje nad nową odsłoną. I to potwierdzenie przyszło w tym miesiącu. Rzeczywiście, Rockstar Games udostępni publicznie pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI w przyszłym miesiącu. Gracze już za kilka tygodni odkryją, co ich czeka w tej ogromnej grze. Krążą pogłoski o możliwym powrocie charakterystycznych postaci z sagi.

Nieoczekiwany powrót kultowych postaci

W serii gier Grand Theft Auto stare postacie zwykle nie powracają. Czasami wspomina się o nich szybko lub pojawia się na krótko, ale główny nacisk położony jest na nowicjuszy w serii. Jednak minęło już dziesięć lat od premiery Grand Theft Auto V, co dało graczom czas na przywiązanie się do tych kultowych postaci. Niektórzy fani mają zatem nadzieję na niespodziewany powrót tych postaci w kolejnym dziele. Aktorzy na razie unikają jednak jakichkolwiek potwierdzeń dotyczących ewentualnego powrotu.

Mimo to fani uważnie śledzą portale społecznościowe aktorów. Na przykład po zrzucie ekranu autorstwa Billsyliamgty na X post Shawna Fonteno został szybko usunięty. Niektórzy fani spekulują, że Shawn może posiadać poufne informacje lub nawet być zaangażowany w nadchodzącą grę.Przypomnijmy, że Shawn grał Franklina w Grand Theft Auto V. Niedawno zamieścił na X wiadomość o treści: „Gdybym ci wszystko powiedział, mógłbym wpaść w kłopoty”, ciesząc się sporym zainteresowaniem.

Ciągłe pogłoski o możliwym powrocie

Niektórzy fani spekulują, że Shawn mógł mieć okazję obejrzeć zwiastun następnej gry, inni uważają, że może wziąć udział w następnej grze, w której w składzie pojawi się ponownie Franklin. W międzyczasie Ned Luke, aktor grający Michaela, skomentował, prosząc Shawna, aby zagrał w Modern Warfare, publikując emotikony przedstawiające „nie słyszę nic złego, nie widzę nic złego, nie mówię nic złego”. »

Ten post został już usunięty, ale w Internecie nadal krążą plotki. Trudno obecnie zrozumieć, co to wszystko oznacza. Jednak już za kilka tygodni będziemy mogli w końcu dowiedzieć się, co nas czeka w tym nowym dziele. Ten zwiastun z pewnością wywoła w Internecie wiele spekulacji na temat tego, czego możemy się spodziewać w nadchodzącej grze.

Źródło: gameranx.com