Aktor Michaela w Grand Theft Auto 5 wysyła wiadomość do obsady GTA 6

Wskazówki od aktora GTA 5 dla przyszłych aktorów GTA 6

Ned Luke, aktor, który grał Michaela w Grand Theft Auto 5, udzielił niedawno rad nieznanym aktorom, którzy wcielą się w Lucię i Jasona w Grand Theft Auto 6. Radził nowym aktorom, aby wykorzystali swoją sławę i uwagę, jaką otrzymają od fanów po wydaniu Grand Theft Auto 6. Tożsamość aktorów grających Lucię i Jasona nie została oficjalnie potwierdzona, ale ktokolwiek zostanie obsadzony, prawdopodobnie zyska rozgłos wśród społeczności graczy.

Doradztwo i uznanie

Ned Luke, aktor, który grał Michaela De Santa w Grand Theft Auto 5, udzielił niedawno kilku wzruszających rad nieznanym członkom obsady nadchodzącego Grand Theft Auto 6. Po premierze Grand Theft Auto 5 w 2013 roku, która stała się jedną z najbardziej komercyjnych odnoszących sukcesy gier wideo wszechczasów, Ned Luke zyskał znaczny rozgłos dzięki swojej roli Michaela. Nadal jest obecny w sieciach społecznościowych i regularnie transmituje mecze z Grand Theft Auto 5. Podzielił się także anegdotami ze swoich przesłuchań do Grand Theft Auto 5, a nawet wspomniał o możliwości powrotu Michaela w kolejnym Grand Theft Self 6.

Niedawno Ned Luke spotkał się z IGN, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zwiastuna Grand Theft Auto 6 i jego postaci, a nawet udzielić rad tym, którzy ostatecznie wcielą się w nowych bohaterów, Lucię i Jasona. Zauważył, że ci aktorzy niewątpliwie przyciągną wiele uwagi po premierze Grand Theft Auto 6, zwłaszcza że zaawansowana grafika gry może sprawić, że ich postacie będą wyglądać dokładnie tak samo jak oni. Mając to na uwadze, Luke poradził im, aby „cieszyli się tymi 15 minutami” tak długo, jak to możliwe, i że ostatecznie to oddani fani Grand Theft Auto pomagają utrzymać serię przy życiu.

Tożsamość aktorów i potencjalny wpływ

Podczas gdy Lucia i jej chłopak (którego w poprzednich plotkach nazywano „Jasonem”) rozmawiają krótko podczas często oglądanego zwiastuna Grand Theft Auto 6, tożsamość aktorów grających parę przestępczą w stylu Bonnie i Clyde’a pozostaje tajemnicą. Niektórzy fani snuli teorię, że za Lucią mógł stać Manni L. Perez ze względu na jego uderzające podobieństwo fizyczne do tej postaci, jednak Rockstar nic nie potwierdziło oficjalnie.

Niezależnie od tego, którego aktora Rockstar wybierze do roli Łucji i Jasona, prawdopodobnie zyska on duży rozgłos w społeczności graczy po wydaniu Grand Theft Auto 6, podobnie jak Ned Luke zrobił to za rolę Michaela w poprzedniej grze. Luke jest świadomy znaczenia serii Grand Theft Auto dla jej ogromnej rzeszy fanów, a także wyraził swoje wsparcie i aprobatę dla przyszłej bohaterki GTA 6, Lucii, po tym, jak wywołała ona światową sensację w dziedzinie gier wideo pod koniec 2023 roku.

Źródło: www.bing.com