Aktor GTA V pozdrawia bohaterkę GTA 6

Głos Michaela de Santa w GTA 5 zatwierdza wybór głównej bohaterki w GTA 6

Ned Luke, głos Michaela de Santa w GTA 5, pochwalił decyzję Rockstar Games o posiadaniu kobiecej bohaterki w GTA 6. Nazwał Lucię „twardą”, podkreślając, że nie był to pierwszy raz, kiedy w GTA była bohaterką. Popiera ten wybór i odrzuca twierdzenia, że ​​jest to wpływ „przebudzony”.

Poparcie decyzji Rockstara

Ned Luke wspiera decyzję Rockstar o posiadaniu kobiecej bohaterki, pokazując, że nie jest to pierwszy raz, kiedy w GTA występuje kobieta. Przypomina sobie, że GTA posiadało już konfigurowalną postać kobiecą w GTA Online, a także w GTA II i wersji GTA II na Gameboy Color. Odrzuca także twierdzenia, że ​​Rockstar ulega gustom „przebudzonych” ludzi, nazywając ich „klaunami”.

Łucja, wyjątkowa bohaterka

Lucia pojawia się w zwiastunie w imponujący sposób, ze sceną otwierającą przedstawiającą ją w więzieniu, po której następują sceny napadów z partnerem, potencjalnie drugim bohaterem GTA VI.

O GTA VI

Grand Theft Auto VI, znane również jako GTA VI, to szósta część serii Grand Theft Auto. Gry Grand Theft Auto znane są z otwartego świata, który daje graczom swobodę robienia, co chcą. Akcja gry toczy się w fikcyjnej wersji Florydy o nazwie Leonida. Przewidywana data premiery GTA VI to rok 2025.

Źródło: www.epicdope.com