Aktor GTA 5 zwraca się do niecierpliwych fanów domagających się ujawnienia GTA 6: „Cierpliwość”

Aktor grający głównego bohatera Michaela De Santa w GTA 5, Ned Luke, spokojnie radzi fanom Rockstar, aby uzbroili się w cierpliwość w oczekiwaniu na GTA 6. Minęło już ponad dziesięć lat od premiery ostatniej gry Grand Theft Auto. GTA 5 zostało wydane w 2013 roku i stało się bezprecedensowym fenomenem kulturowym, generując miliardy dolarów przychodów i stając się drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów.

Naturalnie, biorąc pod uwagę wpływ tej gry na branżę i wiele pokoleń graczy, wielu graczy z niecierpliwością czeka na kontynuację. Wiemy na pewno, że GTA 6 jest w fazie rozwoju i zeszłoroczne historyczne przecieki pokazały nam nawet wczesną część rozgrywki, ale od tego czasu oficjalne informacje są skąpe.

Niecierpliwi fani

W rezultacie zagorzali fani desperacko pragną wszelkich informacji, jakie mogą zdobyć. W niektórych skrajnych przypadkach wkraczają nawet na scenę podczas dużych wydarzeń związanych z grami, aby wyrazić swój punkt widzenia.

Świadoma ogromnego zainteresowania kontynuacją, jedna z twarzy GTA 5 zabrała głos i poradziła fanom, aby uzbroili się w cierpliwość w oczekiwaniu na GTA 6.

Świętując 10. rocznicę GTA 5 za pomocą krótkiego filmu na TikTok, Ned Luke poświęcił chwilę, aby zwrócić się do społeczności graczy i omówić przyszłość serii.

„Właśnie przekroczyliśmy kamień milowy 10-lecia. 10 lat GTA 5… Chcę tylko serdecznie pozdrowić fanów” – powiedział, zanim wrócił do słonia w pokoju.

„Tylko co, może pięć z tych lat spędziłem na zastanawianiu się, gdzie do cholery jest GTA 6? »Łukasz zażartował. „Cierpliwości chłopaki. To będzie tego warte. GTA 5 było tego warte, GTA 6 będzie warte jeszcze więcej. »

Intensywne oczekiwanie

GTA 6 to najbardziej oczekiwany tytuł generacji.

Przypadkowo nie jest on jedynym bohaterem GTA 5, którego w tym tygodniu powiązano z kontynuacją. Kilka dni temu Shawn Fonteno, który podkłada głos Franklinowi w grze, stał się centralnym punktem nowego spisku wokół GTA 6.

Pojawiając się u boku Bryana Zampelli, aktora, który podobno wystąpi w nadchodzącej kontynuacji, obaj znaleźli teczkę zawierającą „najpotężniejszą i najniebezpieczniejszą rzecz”, jaką kiedykolwiek spotkali. Nikt nie wie, czym dokładnie była ta rzecz, ale wielu spekuluje, że pochodzi z GTA 6.

Oczywiście, na razie to wszystko domysły. Zgodnie z radą Luke’a jedyne, co możemy zrobić, to zachować cierpliwość, dopóki Rockstar nie powróci na światło dzienne, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Źródło: www.bing.com