Aktor GTA 5 zachęca fanów do oczekiwania na długo oczekiwaną premierę GTA 6.

Aktor GTA 5 zachęca fanów do cierpliwości w stosunku do GTA 6

Od premiery Grand Theft Auto 5 dziesięć lat temu fani Rockstar z niecierpliwością czekali na premierę GTA 6. Gra stała się ogromnym fenomenem kulturowym i jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów, generując miliardowe przychody. Pomimo dużego wpływu GTA 5 na branżę gier wideo i jego trwałego zainteresowania wśród graczy, niewiele oficjalnych informacji na temat kontynuacji zostało ujawnionych.

Niezwykle namiętni fani szukali wszędzie wskazówek i informacji, posuwając się nawet do zakłócania najważniejszych wydarzeń związanych z grami wideo, aby dać się usłyszeć. W związku z ogromnym podekscytowaniem związanym z premierą GTA 6 jeden z głównych aktorów GTA 5, Ned Luke, przemówił, doradzając fanom, jak ważna jest cierpliwość.

Świętując 10. rocznicę GTA 5 krótkim filmem na TikTok, Ned Luke wysłał wiadomość do społeczności graczy i omówił przyszłość serii. „Właśnie przekroczyliśmy kamień milowy 10-lecia. 10 lat GTA 5… Chcę tylko podziękować fanom” – powiedział, zanim zajął się drażliwym tematem GTA 6. „Po prostu pięć z tych lat dotyczyło tego, dokąd poszło GTA? 6? Łukasz zażartował. ” Bądź cierpliwy. To będzie tego warte. GTA 5 było tego warte, GTA 6 będzie jeszcze bardziej tego warte. »

Nie jest on także jedynym bohaterem GTA 5, który w tym tygodniu zostanie powiązany z kontynuacją. Kilka dni temu Shawn Fonteno, który podkłada głos Franklinowi w grze, znalazł się w centrum nowego spisku wokół GTA 6. Razem z Bryanem Zampellą, aktorem, który podobno ma pojawić się w kolejnej części, obaj odkryli teczkę zawierającą „najbardziej potężną i niebezpieczną rzeczą”, z jaką kiedykolwiek się zetknęli. Nikt nie wie, co było w tej teczce, ale istnieje wiele spekulacji na temat GTA 6.

Oczywiście, na razie to wszystko spekulacje. Zgodnie z radą Luke’a musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość, dopóki Rockstar ponownie nie wyjdzie na światło dzienne, gdy będą gotowi.

Źródło: www.bing.com