Aktor GTA 5 wypowiada się na temat niecierpliwych fanów domagających się ujawnienia GTA 6: „Cierpliwość”

Fani Rockstara mogą się cieszyć! Ned Luke, aktor grający Michaela De Santa w GTA 5, właśnie wysłał spokojną wiadomość do miłośników sagi, zalecając im cierpliwość do premiery GTA 6.

Czekanie nie do zniesienia

Minęło ponad dziesięć lat od premiery ostatniej gry Grand Theft Auto. GTA 5 zostało wydane w 2013 roku i stało się bezprecedensowym fenomenem kulturowym, generując miliardowe przychody i stając się drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów.

Oczywiście, biorąc pod uwagę jej wpływ na branżę i wiele pokoleń graczy, wielu fanów z niecierpliwością czeka na premierę kolejnej części. Wszyscy wiemy, że GTA 6 jest w fazie rozwoju i zeszłoroczne historyczne przecieki pokazały nam nawet fragmenty wczesnych fragmentów rozgrywki. Jednak od tego czasu oficjalne szczegóły były rzadkością.

W rezultacie najbardziej zagorzali fani przeszukują każdy zakamarek, aby uzyskać najdrobniejsze informacje. W niektórych skrajnych przypadkach wychodzą nawet na scenę podczas dużych wydarzeń związanych z grami wideo, aby przekazać swoje przesłanie.

Ned Luke zachęca do cierpliwości

Aby uczcić 10. rocznicę premiery GTA 5, Ned Luke opublikował na TikToku krótki film, w którym zwraca się do społeczności graczy i omawia przyszłość serii.

„Właśnie przekroczyliśmy kamień milowy 10-lecia. 10 lat GTA 5… Chcę tylko przywitać się ze wszystkimi fanami” – powiedział, zanim podjął drażliwy temat.

„Tylko co to było, może pięć lat zastanawiania się, gdzie jest GTA 6? »Łukasz zażartował. „Cierpliwości, chłopaki. Warto będzie poczekać. Zaufaj mi. GTA 5 było tego warte, GTA 6 będzie warte jeszcze więcej. »

Gorące oczekiwanie na GTA 6

GTA 6 to najbardziej oczekiwana gra tej generacji, wszyscy o niej mówią. Przypadkowo Ned Luke nie jest jedynym bohaterem GTA 5, którego w tym tygodniu powiązano z kontynuacją. Kilka dni wcześniej Shawn Fonteno, który podkłada głos Franklinowi w grze, znalazł się w centrum nowego spisku wokół GTA 6.

Pojawiając się u boku Bryana Zampelli, aktora, który podobno wystąpi w nadchodzącej kontynuacji, obaj znaleźli teczkę zawierającą „najpotężniejszą i najniebezpieczniejszą rzecz”, jaką kiedykolwiek spotkali. Nikt nie wie dokładnie, co to było, ale wokół GTA 6 krąży mnóstwo spekulacji.

Oczywiście, na razie to wszystko domysły. I zgodnie z radą Luke’a musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość, dopóki Rockstar nie przemówi ponownie w odpowiednim momencie.

Źródło: www.bing.com