Aktor GTA 5 krytykuje oskarżenia o „przebudzenie” skierowane przeciwko GTA 6

Kontrowersje dotyczące zwiastuna Grand Theft Auto 6

Po dziesięciu latach bez nowej gry, prace nad Grand Theft Auto 6 wreszcie trwają. Jednak wydanie zwiastuna przedstawiającego nowego bohatera wywołało krytykę, że serial jest „przebudzony”.

Zwiastun Grand Theft Auto 6 cieszył się ogromną popularnością – na YouTube obejrzało go ponad 160 milionów osób. Część osób skrytykowała jednak ujawnienie pierwszej gry akcji z otwartym światem, kładącej silny nacisk na przestępczość, zarzucając jej „przebudzenie”.

Negatywne reakcje

Niektóre uwagi krytyczne, które często skupiają się wokół nowej bohaterki Łucji, są bardzo niepokojące. „Obiecuję, że fani będą tego żałować” – można przeczytać w jednym z tweetów, ostrzegając Rockstar, aby nie powodował, że GTA 6 „obudzi się”. „Zniszczą GTA VI polityką” – głosi kolejny pogląd.

Odpowiedź od Neda Luke’a

Komik Ned Luke, który gra Michaela w Grand Theft Auto 5, wyraził swoją opinię na temat tego absurdu w niedawnym wywiadzie. W rozmowie z IGN skomentował: „Macie tu grupę klaunów, którzy mówią: «Gwiazda Rocka się budzi, poddają się przebudzeniu świata». »

„W przeszłości występowały inne kobiety w głównych rolach, ale oczywiście nie w czymś tak wielkim jak to” – dodał, chwaląc to, co zobaczył do tej pory. Plotki wskazują, że współbohaterką gry będzie Lucia, ale niewykluczone, że po trzech grywalnych postaciach z GTA 5 będzie ona jedyną bohaterką.

Luke pochwalił także swoje doświadczenie w Rockstar, komentując, że pracując tam nigdy nie miał złego dnia.

Wydanie i zakończenie GTA 6

GTA 6 pojawi się dopiero za co najmniej rok. Gra ukaże się na konsolach w 2025 roku, ale chociaż wersja na komputery PC jest prawie gwarantowana, Rockstar nie potwierdził jeszcze daty premiery.

Jeśli wracasz do GTA 5 i chcesz urozmaicić wszystko, oto najlepsze mody do GTA 5. Jeśli szukasz większej przestępczości, sprawdź najlepsze gry kryminalne.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby zdobyć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com