Aktor GTA 5 błaga o cierpliwość w związku z długo oczekiwaną premierą GTA 6

Fani GTA, trzymajcie się mocno! Minęła dekada od premiery ostatniej gry Grand Theft Auto. Wydane w 2013 roku GTA 5 było ogromnym fenomenem kulturowym, przynosząc miliardowe przychody i stając się drugą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów. W obliczu tak głębokiego wpływu na branżę gier i jej niezmiennej atrakcyjności dla graczy wszystkich pokoleń, wielu fanów z niecierpliwością czeka na premierę długo oczekiwanej kontynuacji.

Ograniczony przegląd

Wiemy, że GTA 6 jest w fazie rozwoju. W zeszłym roku dotarliśmy nawet do wycieku materiałów z rozgrywki. Oficjalnych szczegółów na temat gry nie ma jednak zbyt wiele. W rezultacie zagorzali fani desperacko szukają wskazówek i informacji na temat gry, a w niektórych skrajnych przypadkach zakłócają nawet najważniejsze wydarzenia związane z grami, aby ich głos został usłyszany.

W obliczu tak ogromnego oczekiwania na grę, jeden z głównych aktorów GTA 5 postanowił cierpliwie doradzać fanom w oczekiwaniu na premierę GTA 6. Świętując 10. rocznicę GTA 5 krótkim filmem na TikTok, Ned Luke nakręcił kilka chwil, aby zwrócić się do społeczności graczy i omówić przyszłość serii. „Właśnie przekroczyliśmy kamień milowy 10-lecia. 10 lat GTA 5… Chcę tylko bardzo podziękować fanom” – powiedział, zanim podjął drażliwy temat. „Tylko co, może minęło pięć z tych lat, czekając na GTA 6? »Łukasz zażartował. „Cierpliwości chłopaki. To jest tego warte. Zaufaj mi. Warto było czekać na GTA 5, GTA 6 będzie jeszcze bardziej. »

Ekscytujące plotki

Co ciekawe, nie jest on jedynym bohaterem GTA 5, którego w tym tygodniu powiązano z kontynuacją. Kilka dni temu Shawn Fonteno, głos Franklina w grze, znalazł się w centrum nowego spisku wokół GTA 6. Pojawiając się u boku Bryana Zampelli, aktora, który podobno gra w kolejnej części, obaj bohaterowie odkryli teczkę zawierającą „najpotężniejszą i najniebezpieczniejszą rzeczą”, jaką kiedykolwiek spotkali. Nikt nie wie, co to jest, ale wielu spekuluje, że jest to GTA 6.

Oczywiście, na razie to wszystko spekulacje. I tak jak doradził Luke, możemy uzbroić się w cierpliwość tylko do czasu, aż Rockstar powróci, gdy będzie gotowy.

Źródło: www.bing.com