Aktor głosowy Trevora z GTA 5 pozdrawia xQc po zwycięstwie „Streamera roku” na noworocznym programie NymN


xQc otrzymał niedawno prezent-niespodziankę od nikogo innego jak legendarnego aktora podkładającego głos w GTA 5, Stevena Ogga, który grał rolę Trevora Philipsa.

Popularny streamer Twitcha otrzymał epizodyczne wideo od kultowego aktora głosowego po zdobyciu nagrody „Streamer of the Year” podczas noworocznego show NymN 2021.


Trevor z GTA 5 chce brać udział w napadach z xQc

W ubiegłym roku xQc pomogło uczynić serwer NoPixel GTA RP jedną z najpopularniejszych gier na Twitchu. Od jego przybycia gracze tacy jak Sykkuno, Pokimane i wielu innych dołączyli do niego w jego krucjatach.

Ogg pogratulował mu epickich przygód i zdobycia nagrody:

„Och X, vel Jean-Paul, vel Bank Buster, vel Ghost Rider. To OGG, vel Trevor z GTA”.

Steven Ogg zapytał następnie xQc, dlaczego nigdy nie zaprosił legendarnego aktora, aby dołączył do niego w jego napadach na bank.

„Życzę ci trochę 'Co do F’ za to, że nie sprowadziłeś Trevora, faceta z GTA, do twoich napadów na banki, ponieważ myślę, że lubisz grać w napady na banki.

Zakończył życząc wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji i 2022 roku.


Dynamiczny rok xQC

Kanadyjska gwiazda była niekwestionowanym królem Twitcha drugi rok z rzędu. Błyszczący rok 2021 przyniósł mu więcej sławy, obserwujących i subskrybentów na swoim kanale.

Od tworzenia zabawnych chwil podczas grania w gry wideo po zapewnianie zabawnych reakcji podczas oglądania MasterChef, streamer zrobił to wszystko. W rezultacie jego transmisje przyniosły mu tytuł „Streamera roku” podczas noworocznego show NymN 2021.

Ponieważ xQc nie był obecny na streamie NymN, aby odebrać nagrodę, ten ostatni miał niespodziankę, która opowiedziała o nim w nikim innym, jak Steven Ogg, głos stojący za szaleńcem Trevorem Philipsem w GTA 5.

Jeśli xQc kiedykolwiek zdoła znaleźć ten epizod, fani z radością zobaczą, jak łączy się z Trevorem Philipsem i planuje szalony napad, ponieważ rozwaliłby ich umysły. W końcu fani mogą po prostu poczekać i trochę się pomodlić, aby to marzenie się spełniło.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1476B3D3AF98412589D49C76C3A2FDC3&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftrevor-s-voice-actor-gta-5-gives-shout-xqc-streamer-year-win-nymn-s-new-year-s-show&c=18184947716790760583&mkt=fr-fr