Aktor Franklin w „GTA 5” mówi, że prawie odszedł pierwszego dnia


Aktor Franklin w „GTA 5” mówi, że prawie odszedł pierwszego dnia

Grand Theft Auto to dobrze znana franczyza. Wpisy do GTA były na przestrzeni lat jednymi z najpopularniejszych gier w swojej generacji. Należy zauważyć, że nie obejmuje to Trylogia Grand Theft Auto – edycja ostatecznaktóry był nękany błędami i usterkami w momencie jego wydania (i został stworzony przez Grove Street Studios zamiast Rockstar).

Gry Rockstar’ Grand Theft Auto V zrobiło się znacznie lepiej po wydaniu w 2013 roku. Pobił siedem rekordów Guinnessa i stał się najszybciej sprzedającym się produktem rozrywkowym wszechczasów. Rockstar jasno wiedział o produkcji gry, ale Shawn Fonteno, aktor Franklina, pierwszego dnia prawie zrezygnował z projektu.

Franklin Clinton, dążący do lepszej przyszłości przestępca uliczny, jest jedną z trzech głównych postaci w grze. Shawn dzieli się swoją książką Game Changer, moja podróż z ulic do konsoli do gier wideo że nie zdawał sobie sprawy, że Franklin będzie wymagał przechwytywania ruchu i pracy z lektorem.

Shawn był zszokowany, gdy odkrył, że pierwszego dnia wszedł do studia, aby uchwycić wydajność ciała. Kiedy założył obcisły kombinezon do przechwytywania ruchu, nasiliło się poczucie samoświadomości. Shawn wrócił do swojej garderoby i powiedział producentom, że nie może kontynuować.

Shawn mógł zostać po tym, jak załoga zawarła umowę, że będą nosić kombinezony do przechwytywania ruchu. To jest zarówno ekstremalne, jak i słodkie. Historia Franklina jest bez wątpienia jedną z najważniejszych i najbardziej udanych w Grand Theft Auto. Cieszymy się, że Shawn przezwyciężył swoją niepewność, aby osiągnąć słynną pozę T.

Aktor Franklin w „GTA 5” mówi, że prawie odszedł pierwszego dnia


Źródło : https://gamingnewsanalyst.com/2022/04/13/franklin-actor-in-gta-5says-he-nearly-quit-on-his-first-day/