7 postaci, które chcielibyśmy zobaczyć ponownie w GTA 6

GTA 6: 7 postaci, które chcielibyśmy zobaczyć w kolejnej części

Wstęp

Grand Theft Auto (GTA) to seria znana z rozgrywki i kontrowersji, zwłaszcza elementów strzelania i prowadzenia pojazdów. Jednak bohaterowie serialu są na swój sposób zapadający w pamięć. Począwszy od psychotycznych, przez ekscentrycznych, a skończywszy na stosunkowo normalnych (chociaż zawsze skłonnych do odrobiny przemocy i morderstwa, jeśli zajdzie taka potrzeba), bohaterowie serii GTA to zróżnicowana grupa wyrzutków, którzy stali się ikonami gier dzięki swojemu ujmującemu, wciągającemu i nieco charakter psychotyczny. Mając to na uwadze, przyjrzymy się siedmiu postaciom, które chcielibyśmy zobaczyć w GTA 6.

Trevora Phillipsa

Trevor jest dziwnie ujmujący pomimo swojej niestabilnej natury. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

Trevor jest znany jako jedna z najpopularniejszych postaci w serialu, chociaż jest psychotyczny i brutalny, ale jest dziwnie sympatyczny pomimo swoich morderczych skłonności. Kanadyjski aktor Steven Ogg fantastycznie gra tę postać, równoważąc szaleństwo bohatera z jego lojalnością, tworząc sporadyczny, ale dziwnie sympatyczny zespół. Popularność Trevora wśród fanów czyni go faworytem do ewentualnego powrotu w następnej grze, czy to w epizodzie, czy w większej roli.

Claude Speed

Cichy ale zabójczy. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

Claude, cichy bohater GTA 3, to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w serii. Jego nieistniejąca historia stwarza duży potencjał dla jego postaci, gdyby powrócił do serii. Zrobi wszystko, żeby zyskać sławę i pieniądze, ale jego milczenie jest zarówno ujmujące, jak i niepokojące. Ciekawie byłoby zobaczyć jego powrót i dowiedzieć się, czy Rockstar odda mu głos.

Carl Johnson (CJ)

CJ jest prawdopodobnie najpopularniejszym bohaterem GTA. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

CJ jest głównym bohaterem GTA: San Andreas, a jego popularność wynika z jego zdolności do zarządzania swoimi pragnieniami, pozostając lojalnym wobec swojego gangu. Mniej z natury gwałtowny niż pozostali bohaterowie, działa raczej z konieczności niż z chłodu. Jego relacje z Grove Street i walka o przywrócenie pierwotnej okolicy czynią z niego postać, której wielu graczy pragnie powrotu do serii.

Franklina Clintona

Franklin to postać, którą bardzo chcielibyśmy zobaczyć w serialu. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

Franklin, opisany przez współzałożyciela Rockstar Games jako „członek gangu w świecie postgangowym”, jest postacią bardziej ludzką i przystępną w porównaniu do niektórych innych bohaterów GTA, podobnie jak CJ. Jego walka o znalezienie pracy i chęć zmiany życia czynią go bardziej ujmującym. Biorąc pod uwagę jego dalszą rolę w serii poprzez rozszerzenie sieciowe, możliwość jego powrotu w GTA 6 wydaje się bardziej prawdopodobna niż w przypadku innych postaci.

Niko Bellic

Hej Niko, chcesz iść na kręgle? Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

Niko, bohater Grand Theft Auto 4, to jedna z ikonicznych postaci serii. Chociaż GTA 4 ma dwa zakończenia, Niko przeżywa oba i uważa się, że nadal żyje w uniwersum GTA. Sugeruje to, że mógłby powrócić do serialu w formie epizodycznej lub drugoplanowej roli.

Michaela DeSanta

Nazwij mnie panem kryzysu wieku średniego. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games.

Michael to postać, która z łatwością mogłaby pojawić się ponownie w GTA 6. Jego kryzys wieku średniego i chęć prowadzenia wolnego życia po zbrodniczym życiu czyni go bardziej ludzkim i dającym się z nim utożsamić, jak ma to miejsce w przypadku większości głównych bohaterów serii. W kanonicznym zakończeniu GTA 5 pracuje on w branży filmowej, co pozostawia otwarte drzwi dla jego powrotu w przyszłych odsłonach.

Wniosek

Seria GTA jest bogata w zapadające w pamięć i kontrowersyjne postacie, a fani z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, czy któryś z ich ulubieńców powróci w GTA 6. Mając lojalną bazę fanów, Rockstar Games prawdopodobnie spełni te oczekiwania.

Źródło: dotesports.com