7 najlepszych pojazdów do driftu w GTA Online

Wyścigi driftowe to popularne zajęcie wśród wielu entuzjastów samochodów. Wiąże się to z celową nadsterownością samochodu w kontrolowany sposób, aby pokonać zakręt. Po 10 latach gry w Grand Theft Auto Online firma Rockstar Games wprowadziła wyścigi driftowe do swojej długoletniej kategorii wyścigów. Oprócz wyścigów driftowych twórcy wprowadzili także tuning driftowy dla szeregu samochodów w GTA Online.

Najlepsze samochody do driftu w GTA Online

Powstała w ten sposób nowa kategoria samochodów wyposażonych w to nowe ulepszenie. Gracze muszą po prostu udać się na LS Car Meet i dodać ulepszenie do driftu do kwalifikującego się pojazdu. Będzie ich to kosztować 200 000 dolarów. Jednak po dodaniu ulepszenia driftu muszą poświęcić wszystkie inne ulepszenia wydajności, takie jak ulepszenia silnika i skrzyni biegów. Oto najlepsze samochody do driftu w GTA Online.

Zdeklasuj Drift Tampa

Declasse Drift Tampa to jeden z najbardziej ulubionych samochodów sportowych, który został ulepszony przez fanów. Jeszcze przed udostępnieniem tuningu driftu, jak sama nazwa wskazuje, Drift Tampa była już świetnym samochodem do driftu w trybie swobodnym, a po ulepszeniach stała się jeszcze lepsza. Jednak na liście dostępnych samochodów możliwości driftowe Drifta Tampy są nieco rozczarowujące. Pojazd jest dość długi, co utrudnia driftowanie podczas wyścigów.

Annis Euro

Nasze Annis Euros to ciekawy przykład wielokrotnego rozczarowania pojazdu przez jego fanów. Bazujący na kultowym Nissanie 350Z, fani mieli mieszane uczucia co do tego pojazdu. Później wierzyli, że poprawa dryfu może pomóc odzyskać jego wartość. Tak się jednak nie stało. Podczas driftu wydaje się nieco ciężki, a jego opanowanie wymaga większych umiejętności i praktyki.

Annis Remus

Annis Remus jest znacznie lepszy od Annis Euros, jeśli chodzi o drift. Jest lepszy pod każdym względem, a pokonywanie zakrętów sprawia przyjemność. Gracze mogą z łatwością kontrolować swój pojazd podczas driftu i uzyskać świetną reakcję. To świetny pojazd do trybu swobodnego, ale sam w sobie dość niedoceniany.

Dinka Jester RR

Dinka Jester RR to świetny samochód do driftu freestyle’owego i na tyle przyzwoity, że można go używać w wyścigach driftowych. Ma lepsze prowadzenie, a podczas driftu pojazd wydaje się bardzo responsywny. Co więcej, jego rozmiar jest również idealny do driftu.

Annisa ZR350

ZR350 jest już jednym z najlepszych pojazdów w kategorii tunerów w GTA Online. Od wyglądu po osiągi, spełnia wszystkie wymagania i jest kolejnym pojazdem uwielbianym przez fanów.

Karin Futo GTX

Karin Futo GTX znajduje się zarówno w kategorii sportowej, jak i tunerów. Jednak jego występy w obu kategoriach są bardzo rozczarowujące. Ale jeśli chodzi o kategorię samochodów do driftu, to inna historia. Ulepszenie dryfu pomogło właścicielom Karin Futo GTX uzyskać wartość z zakupu. Jego stosunkowo mniejszy rozmiar daje Futo GTX przewagę nad innymi pojazdami i może pomóc mu z łatwością pokonywać zakręty.

Zgłębić FR36

Nasz Fathom FR36 jest słusznie najlepszym pojazdem do driftu w GTA Online. Został dodany do gry wraz z DLC Chop Shop, które wprowadziło także wyścigi driftowe i tuning driftowy. Charakteryzuje się doskonałym prowadzeniem i prędkością maksymalną 200,00 km/h. FR36 nie ma dużego debiutu, biorąc pod uwagę, że jest to samochód wyłącznie z napędem na tylne koła. Jednak driftowanie na FR36 wydaje się właściwe. Samochód charakteryzuje się łatwym driftem, co czyni go bardzo konkurencyjnym w wyścigach driftowych w GTA Online.

Źródło: gamerant.com