6 oczekiwań wobec GTA 6: co chcemy zobaczyć w kolejnym Grand Theft Auto

Wstęp :

Grand Theft Auto 6: sześć rzeczy, które zdecydowanie chcemy zobaczyć

W związku z niedawną wiadomością, że wkrótce będzie dostępny zwiastun Grand Theft Auto 6, nadszedł czas, aby spekulować, co może nam przynieść kolejna odsłona tej flagowej gry wideo. Seria GTA jest bardzo wyczekiwana i słusznie, po ponad 10 latach od premiery GTA 5. Postęp technologiczny oferuje nowe perspektywy dla kolejnej gry, a obietnica pierwszego zwiastuna na początku grudnia budzi coraz większe emocje. Oto sześć rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w Grand Theft Auto 6.

Powrót do Vice City i/lub Liberty City

Od czasu premiery GTA 5 postęp technologiczny oferuje nowe perspektywy dla kolejnej gry, a obietnica pierwszego zwiastuna na początku grudnia zwiększa emocje. Oto sześć rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w Grand Theft Auto 6.

Powrót do Vice City i/lub Liberty City

Grand Theft Auto Vice City to popularna odsłona serii, której akcja toczy się w kolorowej scenerii inspirowanej Miami. Fani spekulują na temat obecności Vice City w GTA 6. Ostatni raz widzieliśmy to miasto w Grand Theft Auto 4 w 2008 roku. Jeszcze raz w Liberty City. Byłoby ciekawie zobaczyć, jak Rockstar Games może odnowić dobrze znane miasto gier pod kątem nowej generacji gier.Powrót do Vice City lub Liberty City byłby świetnym dodatkiem do następnej gry GTA.

Ekstremalne dostosowanie

Personalizacja samochodów zawsze była cechą charakterystyczną tej serii, ale dlaczego nie zwiększyć możliwości dostosowywania? W GTA Online główna seria zawsze była serią z gotowymi postaciami, a nie postaciami tworzonymi przez graczy. Można je także w pewnym stopniu dostosować, ale dodanie większej liczby opcji dostosowywania postaci może być świetnym sposobem na dodanie grze charakteru.Dostosowywanie mieszkania jest dostępne w GTA Online, ale nie ma zbyt wiele do zrobienia, a dostosowywanie Domy Michaela, Franklina i Trevora w GTA 5 nie istniały. To nie musi być dogłębne ani skomplikowane, wystarczy kilka opcji dekoracji, aby nadać Twojej przestrzeni życiowej nieco więcej osobowości.

Więcej sklepów i interaktywnych lokalizacji

W grach GTA są różne sklepy. Gracze mogą je tam kupić lub okraść. Byłoby miło uwzględnić sklepy, w których można kupić przedmioty umożliwiające personalizację swoich nieruchomości. Może moglibyśmy nawet znaleźć sklepy zoologiczne, w których moglibyśmy kupić lub adoptować futrzanych przyjaciół dla naszego bohatera. Wcielanie się w parę przestępczą ma sens nie tylko z narracyjnego punktu widzenia, ale doskonale pasuje do pozostałych bohaterów serii Grand Theft Auto.

Poprawiona pogoda

Pogoda w grach GTA zawsze była nieco rozczarowująca. Zmiany sezonowe i inna pogoda dostosowana do zmieniających się pór roku sprawią, że świat będzie bardziej realistyczny i może wpłynąć na sposób, w jaki gracze będą się w nim poruszać. Wyobraź sobie, że zaczyna padać śnieg, gdy pogoda przechodzi przez cykl zimowy, i powodujesz chaos na drogach, gdy ludzie walczą z jazdą w trudnym terenie. Mogą również wystąpić burze i inne trudne warunki pogodowe, które spotęgują dramaturgię podczas misji lub swobodnej wędrówki. Gdyby istniała możliwość napadu na bank w środku burzy, skorzystałbym z niej bez wahania. Możliwości są nieograniczone, jeśli ktoś chce być jeszcze większym zagrożeniem publicznym w różnych warunkach pogodowych.

Zmiana w systemie wyszukiwania

Nie oczekuje się, że system wyszukiwania gwiazd w serii GTA ulegnie zmianie, ale to nie znaczy, że inne elementy systemu policyjnego mogą skorzystać na przebudowie.

Źródło: www.bing.com