6 modów do GTA 5 do wypróbowania przed premierą GTA 6

Najlepsze mody do GTA 5 do wypróbowania

GTA 5 firmy Rockstar Games to jedna z najpopularniejszych gier z otwartym światem, chwalona za wciągającą, wysokiej jakości rozgrywkę i bogactwo szczegółów, co czyni ją najlepiej sprzedającą się grą z serii Grand Theft Auto. Rockstar w końcu ogłosił długo oczekiwaną grę GTA 6 w grudniu 2023 r. z datą premiery w 2025 r., ale minie dużo czasu, zanim trafi ona na komputery PC.

Ekscytujące mody

Modyfikacje utrzymują zainteresowanie GTA 5 przez prawie dekadę, ale społeczność z czasem dokonała cudów, wprowadzając kilka bardzo ekscytujących modów, a czekając na GTA 6, może grać z niektórymi z najlepszych dostępnych modów. Istnieje kilka różnorodnych modów, które dodają nowe postacie i pojazdy, poprawiają grafikę i efekty wizualne oraz wiele więcej.

Najlepsze mody do wypróbowania

Dostępnych jest kilka modów i wybór pomiędzy nimi może być trudny. Poniżej wymieniono najlepsze gry, w jakie możesz grać w GTA 5. Pamiętaj, aby zachować środki ostrożności, przełączając się między GTA Online a trybem dla jednego gracza.

6. Najlepszy pakiet strojów

Mod Ultimate Outfit Pack zapewnia opcje strojów dla grywalnych postaci w GTA 5. Mod zawiera wszystkie stroje dostępne w Grand Theft Auto Online. Gracze mają do wyboru kilka wersji moda i obecnie zawiera on 2154 stroje z różnych aktualizacji gry.

5. Proste zombie

Mod Simple Zombies zamienia grę w grę o przetrwaniu zombie. Fani Rockstar z niecierpliwością czekali na przygodę z zombie, odkąd deweloper wydał DLC Undead Nightmare w Red Dead Redemption. Mod Simple Zombies zamienia grę w grę o przetrwaniu zombie, w której gracze przemierzają Los Santos wypełnione hordami zombie, budują obóz, aby przetrwać, zbierają zasoby poprzez polowanie i żerowanie oraz rekrutują ocalałych.

4. Pierwsza odpowiedź LSPD

Mod LSPD First Response pozwala ci wcielić się w policjanta. Podczas gdy gra pozwala ci siać spustoszenie w Los Santos, mod LSPD First Response pozwala ci przejść na drugą stronę, stając się członkiem Departamentu Policji Los Santos. Gracze otrzymują mundur policyjny, odznakę, tematyczną broń i pojazdy policyjne oraz wiele więcej, aby w pełni cieszyć się policyjną rozgrywką.

3. Gang i teren

Mod Gang and Turf sprawia, że ​​wirtualny świat staje się bardziej ekscytujący, umożliwiając wzięcie udziału w wojnach gangów. Mod tworzy system gangów i terytoriów oraz pozwala graczom brać udział w wojnach gangów, jak w San Andreas. Gracze mogą stworzyć swój gang, nadać mu nazwę, rekrutować członków i kontrolować go.

2. Otwarcie wszystkich wnętrz

Mod Open All Interiors umożliwia eksplorację wszystkich wnętrz. W GTA 5 w Los Santos znajduje się wiele budynków, lecz większość z nich jest niezbadana i gracze są z nich niezadowoleni. Tutaj właśnie pojawia się mod Open All Interiors. Ten mod otwiera prawie każde wnętrze w grze za pomocą w pełni funkcjonalnych drzwi, dzięki czemu gracze mogą odkrywać każdy zakątek.

1. Inwazja na dom

Mod Home Invasion pozwala graczom na dokonywanie włamań z bronią w ręku na mieszkańców Los Santos. Mod Home Invasion umożliwia graczom dokonywanie włamań z bronią w ręku na mieszkańców Los Santos w ponad 75 kategoriach lokalizacji włamań, w tym w rezydencjach.

Źródło: fandomwire.com