5 ulubionych przez fanów funkcji GTA Online, które mogą powrócić w GTA 6 Online

5 funkcji GTA Online, które powinny znaleźć się w Grand Theft Auto 6 Online

GTA Online to świetna opcja dla tych, którzy ukończyli kampanię dla jednego gracza i chcą więcej zawartości. Tryb wieloosobowy jest nie tylko bogaty w zawartość, ale ma także kilka świetnych funkcji. W związku z plotkami, że Rockstar Games wypuści GTA 6 Online wkrótce po oryginalnej grze, fani mają nadzieję, że te funkcje zostaną przywrócone.

Skradziony

Może to wydawać się proste, ale napady to jedna z ulubionych funkcji fanów w GTA Online. Oprócz tego, że są świetnym sposobem na zarobienie pieniędzy w grze, są także wciągającym zadaniem. Napady są od dawna częścią serii Grand Theft Auto i fani chcieli zobaczyć je w grze, mając jednak nadzieję, że Rockstar Games jeszcze bardziej ulepszy i wzmocni tę funkcję.

Ubezpieczenie pojazdu

Utrata ulubionego pojazdu w GTA 5 jest dość denerwująca. Na szczęście Rockstar Games wdrożyło funkcję ubezpieczeniową, która pozwala graczom odzyskać samochody, nawet jeśli eksplodują. Jest to świetny dodatek, który sprawia, że ​​gracze nie muszą wydawać setek tysięcy dolarów za każdym razem, gdy chcą samochód. Fani chcieliby zobaczyć tę funkcję w kampanii dla jednego gracza GTA 6 i jej trybach online dla wielu graczy.

Tryb pasywny

Nowi gracze mogą szybko popaść w frustrację, gdy zostaną rozwaleni na kawałki przez wandali w GTA Online. Chociaż istnieją prywatne lobby, przyjemniej jest grać w normalnej sesji, ponieważ spotyka się w nich więcej ludzi. Na szczęście gra posiada tryb pasywny, który pomoże ci uniknąć kłopotów. Nowi gracze nauczą się tego po śmierci w trybie online dla wielu graczy. Po aktywacji mogą eksplorować miasto, nie dając się zabić przez wrogów. Nie mogą jednak brać udziału w walce. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz po prostu spacerować lub wchodzić w interakcje z innymi. Grand Theft Auto 6 Online również powinno mieć taki tryb.

Mechanik garażowy

Mechanik Garażowy to nie tylko pomocny NPC, który naprawia najlepsze samochody w GTA Online, ale także świadczy inne usługi. Gdy gracze kupią pojazd, mogą poprosić mechanika o dostarczenie go do garażu. Jest to przydatne, ponieważ poruszanie się wokół siebie naraża Cię na ataki wandali. Jest to również funkcja oszczędzająca czas podczas wykonywania zadań, podczas gdy mechanik transportuje Twój samochód. Mamy nadzieję, że Rockstar Games przywróci tę funkcję w przyszłej grze.

Cotygodniowa premia

To kolejna ulubiona przez fanów funkcja trybu wieloosobowego online, która pomogła już dużej liczbie graczy. Rockstar Games stale zmienia nagrody za misje z każdą cotygodniową aktualizacją GTA Online, oferując mnóstwo nagród. Dodatkowo regularne rabaty zachęcają graczy do zakupu nowych pojazdów i nieruchomości oraz spędzania większej ilości czasu w grze.Ponieważ większość firm lub firm wymaga od nich gromadzenia dużych sum pieniędzy i inwestowania, uzyskanie bonusów i zniżek może nieco ułatwić sprawę.

Źródło: sparkchronicles.com