5 sposobów na szybsze zarabianie pieniędzy w GTA Online Umowa


Kontrakt DLC zawiera nowe sposoby zarabiania pieniędzy w GTA Online, ale początkowa inwestycja jest dość wysoka. Gracze muszą zakupić budynek agencji w grze, aby rozpocząć swoją drogę do bogactwa. Najtańsza opcja zaczyna się od około 2 milionów dolarów.

W związku z tym nie jest to idealna metoda zarabiania pieniędzy dla początkujących w grze. Jednak nowa nieruchomość i misje, które zapewnia, są dość lukratywne, a także rozrywkowe.

Ten artykuł przedstawia niektóre sposoby, dzięki którym Kontrakt pozwala graczom wzbogacić się w GTA Online.


Jak szybko zarobić pieniądze w GTA Online Kontrakt: 5 różnych metod

5) Cele dzienne

Codzienne cele zawsze były świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w GTA Online, zwłaszcza dla zwykłych graczy. Kontrakt DLC wprowadził również do gry kilka nowych codziennych celów.


4) Sejf ścienny

Jako właściciel Agencji, codzienne wypłaty gotówki gracza trafiają do sejfu ściennego. Może to dać przyzwoitą ilość dodatkowych pieniędzy, które mogą zgromadzić gracze GTA Online.

Gracze powinni również zobaczyć małą sekcję pojawiającą się w prawym dolnym rogu ich ekranu podczas wchodzenia do biura. To pokaże im całkowitą kwotę pieniędzy, jaką mają w swoim sejfie.


3) Umowy o bezpieczeństwie

Wypełnianie kontraktów bezpieczeństwa to zadanie agencji w GTA Online. Należą do nich różne rodzaje misji, a większość z nich jest wystarczająco prosta do szlifowania, z wyjątkiem misji ochrony zasobów.

Każdy zasób, który nie został skutecznie zabezpieczony, zmniejsza całkowitą płatność o 10%. Pozostałe typy misji są dość proste i mogą zapewnić łącznie około 60 000 $ na misję.


2) Automaty telefoniczne

Hits Payphone to zasadniczo przemianowany wariant misji zabójstwa dostarczonych przez Lestera w trybie fabularnym GTA 5. Zamiast być zabójcą, Franklin dostarcza teraz te hity bohaterowi GTA Online.

Misje zapewniają dodatkowe premie, jeśli cele zostaną wyeliminowane w zalecany sposób.


1) Kontrakt na Dr. Dre

Kontrakt na Dr. Dre to wieloetapowa misja, która zapewnia ponad 1 milion dolarów w GTA Online i jest główną misją fabularną nowego DLC. Podobnie jak Skok na koniec świata, jest to całkowicie liniowe, co oznacza, że ​​gracze nie mogą wybierać spośród różnych podejść.

Chociaż nie jest tak lukratywna jak napad na Cayo Perico, nadal jest dość zabawną misją. Gracze muszą pomóc znaleźć zgubiony telefon Dr. Dre, który zawiera jego niepublikowane utwory. Wiąże się to z licznymi strzelaninami w Los Santos podczas próby zlokalizowania skradzionej muzyki.


Notatka: Ten artykuł odzwierciedla opinie pisarza.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3B782008E0DA4D2D88A169E6E16570A4&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-ways-earn-money-faster-gta-online-the-contract&c=9678145247932804686&mkt=fr-fr