5 słynnych cytatów z GTA 5, które pamiętają gracze


GTA 5 ma wiele niezapomnianych rozmów, a od czasu do czasu postacie rzucą niezapomniane kwestie.

Czasami jest to wymowny cytat głębokiego myśliciela, takiego jak Michael. Może to być również dowcipny powrót, do którego Trevor jest skłonny. Te cytaty mogą nawet wywrzeć potężny wpływ na historię.

GTA 5 to nie tylko akcje, gra to także kilka wartych uwagi dialogów.


Pięć niezapomnianych cytatów z GTA 5

Nie wszystkim podoba się fabuła w GTA 5. W pewnych momentach może być trafiona lub chybiona. Jednak jego dialog może przebłysnąć w ciemniejszych momentach. Dokładnie to musi być we właściwym czasie. Jeśli gracz musi wrócić myślami do pamiętnych kwestii, jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie one.

5) „Zapominasz o tysiącu rzeczy każdego dnia, kolego. Upewnij się, że to jeden z nich.

To prawdopodobnie najważniejszy cytat w GTA 5. To jeden ze znaków rozpoznawczych Michaela jako wytrawnego przestępcy. Zawsze zostawia podpis w napadach na bank. Po pracy w sklepie jubilerskim, Michael mówi dokładnie ten cytat jednemu z gliniarzy.

W tym momencie gry Trevor myślał, że Michael zmarł kilka lat temu. Kiedy ogląda transmisję wiadomości, natychmiast rozpoznaje ten cytat. Zdaje sobie sprawę, że Michael wciąż żyje. To rozpoczyna główną fabułę GTA 5.


4) „Powiedz mi dokładnie, czego chcesz, a ja bardzo dokładnie wyjaśnię ci, dlaczego tak nie jest”.

Franklin zawsze chciał awansować na świecie. Jest to jeden z jego głównych celów w GTA 5. Jednak w tym momencie opowieści utknął w pracy dla Simoena Yetariana. Dealer motoryzacyjny przerywa tę pamiętną kwestię, gdy Franklin próbuje iść dalej. Pod wieloma względami rezonuje z graczami.

Ten cytat może dotyczyć wielu trudnych sytuacji życiowych. Niektórzy gracze czują się, jakby byli w butach Franklina, ale tylko bez przemocy.


3) „Powiedziałem coś miłego, nie drogiego”.

Trevor nie stara się być zabawny, kiedy już jest. Kiedy Denise Clinton kłóci się z Franklinem, Trevor przedstawia się. Początkowo była zaskoczona. Jednak zaczyna go lubić, gdy Trevor staje w jej obronie. Daje nawet Denise trochę gotówki na boku.

Jak można się było spodziewać, jej sympatia do Trevora znika, gdy zdaje sobie sprawę, że dał jej tylko siedem dolarów. Trevor odpowie z powyższym cytatem. To jeden z zabawniejszych momentów w GTA 5.


2) „Dlaczego tu przyjechałem? Myślę, że to była pogoda.

Fani byli zachwyceni, gdy zwiastun GTA 5 został w końcu upuszczony. Michael od razu nadaje ton. Gracze mają wrażenie, że to, co mówi, nie jest do końca prawdą i najwyraźniej coś ukrywa. Jego tajemnicza przeszłość napędza GTA 5.

Cytat do dziś ma niefortunne konotacje. GTA 5 zostało wydane już kilka razy, a GTA 6 nie było w zasięgu wzroku. Minęło już kilka pokoleń konsol. Gracze są po prostu zmęczeni słuchaniem cytatu Michaela.


1) Cała pieczeń Lamara na Franklin

Każdy gracz GTA 5 pamięta tę scenę. Stało się to na początku gry. Większość graczy dojdzie do tego punktu, co oznacza, że ​​nie mogą tego przegapić. Po misji Lamar całkowicie piecze Franklina na swoim ganku. Jego pełna wulgaryzmów tyrada stała się od tego czasu memem. Istnieje kilka odmian online.

Nawet aktorzy podkładali głos i wykonali na żywo tę niesławną scenkę przerywnikową. Lamar ma tendencję do kradzieży serialu, gdy jest w pobliżu. Ta konkretna scena nie jest inna.


Uwaga: lista jest subiektywna i odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=39B5C43C8F4C4A5EB492D1056F026C16&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-famous-gta-5-quotes-players-remember&c=2691210743827744700&mkt=fr-fr