5 samochodów z GTA 5, które gracze chcą zobaczyć w GTA Trilogy: Definitive Edition


Teraz, gdy premiera trylogii GTA została potwierdzona, fani nie mogą powstrzymać się od spekulacji, co przyniosą im zremasterowane wersje najpopularniejszych gier z serii.

Prowadzenie będące wielką rzeczą w serii, trylogia GTA prawdopodobnie będzie się pochwalić świetną kolekcją niesamowicie szybkich i notorycznie drogich samochodów. GTA 5, będąca jedną z najlepszych gier w serii, zawiera wiele niesamowitych pojazdów, które Rockstar może dodać do nowego tytułu z serii.


5 pojazdów GTA 5, które powinny znaleźć się w trylogii GTA

5) Strażnik

GTA 5 oferuje szereg niesamowicie dobrze wyglądających pojazdów, ale takie jak Vigilante nie trafiają na wirtualny rynek codziennie. Na podstawie Batmobilu z filmów Ordynans oraz Powrót Batmana, Vigilante jest prawdopodobnie najbardziej stylowym, nieporęcznym pojazdem w GTA 5 i z pewnością będzie świetnym dodatkiem do trylogii GTA.


4) Książę Deveste Eight

Zainspirowany Devel Sixteen, Deveste Eight jest jednym z najfajniejszych pojazdów w GTA 5 i natychmiast stanie się ulubieńcem fanów w trylogii GTA. Chociaż fani nie wiedzą zbyt wiele o trylogii GTA, wiedzą, że jest to wpis Rockstar, a Rockstar zawsze lubił płynne, szybkie pojazdy.

Biorąc pod uwagę, że Trylogia GTA jest zasadniczo zremasterowaną wersją niektórych z najpopularniejszych gier z serii, Deveste Eight prawdopodobnie będzie dobrym dodatkiem do nowej wersji.


3) Scramjet

Trzeba przyznać, że Scramjet nie jest zbyt praktyczny, ale nie to jest jego przeznaczeniem, ani jego podstawowym urokiem. Latający pojazd, oparty na serii anime Speed ​​Racer z lat 60., jest zasadniczo znany ze swojego unikalnego projektu i niesamowicie zabawnych funkcji.

W powietrzu Scramjet jest najfajniejszym pojazdem w GTA 5, jeśli kiedykolwiek istniał, a ponieważ trylogia GTA polega na przywoływaniu starych wspomnień, ten latający napęd na cztery koła będzie miał świetną funkcję.


2) Parias Ocelota

Jeśli trylogia GTA jest tak potężna w kwestii szybkich jak błyskawica i zwinnych samochodów jak GTA 5, najprawdopodobniej będzie zawierała najszybszy pojazd lądowy, jaki kiedykolwiek znała seria. Zainspirowany Aston Martin Vanquish Zagato, Pariah zawsze stanowi dla siebie świetną sprawę.

Nie tylko jest bestią na przyspieszonej ścieżce, ale także całkowicie rządzi nią w dziale wyglądu, pozostawiając wiele pojazdów tej klasy w kurzu. Podsumowując, wspaniały samochód, bez którego fani trylogii GTA nie powinni się obejść.


1) Włoski RSX

Mówiąc o szybkich samochodach, niesławny Itali RSX to kolejny świetny pojazd, który trylogia GTA prawdopodobnie znajdzie się w swojej kolekcji samochodów. Ten niewiarygodnie szybki i wyjątkowo dobrze wyglądający samochód, oparty na Ferrari SF90 Stradale, nie wymagałby wprowadzenia do trylogii GTA. RSX jest niezwykle szybki, prawie na równi z Pariasem. Charakteryzuje się zwinnością i doskonałym przyspieszeniem. Zdecydowanie świetny wybór do trylogii GTA.

Uwaga: lista jest subiektywna i odzwierciedla poglądy pisarza.


Jakie samochody chciałbyś zobaczyć w Trylogii GTA? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AB6F8E63ECEE4954AE1E30D292DCA4D6&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-cars-gta-5-players-want-see-gta-trilogy-definitive-edition&c=14822289981739122446&mkt=fr-fr