5 rzeczy, które fani spodziewają się zobaczyć w GTA 6 od incydentu z wyciekiem


GTA 6 to słynna nazwa następującej gry Stupendous Robbery Auto bez tytułu. Większość graczy powinna wiedzieć o ogromnym wycieku uber, w tym o tej grze komputerowej, która była w tytułach rok wcześniej. Należy koniecznie zaznaczyć, że ten artykuł nie będzie podkreślał żadnych interaktywnych filmów ani zrzutów ekranu z prawdziwych rozlanych nagrań.

Poza tym małym zastrzeżeniem, ważne jest, aby zaznaczyć, że ten punktowany artykuł będzie odnosił się do najważniejszych wydarzeń wyśledzonych w tych przerwach, więc gracze, którzy chcą trzymać się z dala od spoilerów, powinni postępować ostrożnie.

Najwyraźniejszą rzeczą, która prawdopodobnie nie ulegnie zmianie między wydaniami a ostatecznym wynikiem, jest włączenie Jasona i Lucii jako głównych bohaterów GTA 6. Obaj mają obecnie model osoby i różne kwestie głosowe, więc jest bardzo mało prawdopodobne, aby zostały one wycięte tak późno. W każdym razie ich ostatnie plany mogą ulec zmianie, szczególnie w przypadku, gdy w nadchodzącym tytule pojawi się pewien poziom personalizacji.

Wszystkie istotne informacje o związku pary zostaną odkryte, gdy pojawi się gra. Wczesne przerwy poprzedzające wyciek ubera pokazały, że mają dynamikę Bonnie i Clyde.

Jeden z widocznych wycieków wideo pokazuje Lucię w ciemnej sukience, która jest wyjątkowa w porównaniu ze standardową różową koszulą i spodniami, które nosiła z różnymi klamrami. Poprzednie główne gry Fabulous Robbery Auto miały fantastyczne elementy dostosowywania, więc coś prawie identycznego powinno być dostępne w GTA 6.

Bohaterowie w każdym przypadku powinni mieć podświetlenia, których gracz nie może zmienić, takie jak odcień skóry, orientacja i elementy twarzy. Niezależnie od tego ich fryzury i strój mają być regulowane. Spójne byłoby oczekiwanie, że w GTA 6 będzie więcej opcji dostosowywania niż w poprzednich grach, zwłaszcza że gra jest rozwijana od dłuższego czasu.

Z reguły założenie Fantastic Burglary Auto sprawi, że każda główna gra będzie wyglądać lepiej w porównaniu z poprzednią. W tej sytuacji to normalne, że GTA 6 będzie bardziej atrakcyjne niż Fabulous Burglary Auto V.

kredyt:-connor

W każdym razie jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w nadchodzącej grze, jest to, że większa część rozlanych nagrań miała niskie ilustracje. Nie oznacza to, że kolejny tytuł będzie wyglądał okropnie. Biorąc wszystko pod uwagę, bardziej wrażliwe ustawienia ilustracji zostały znalezione w otworach z dwóch zasadniczych powodów:

1. Gra wciąż była rozwijana, więc najlepsze efekty wizualne prawdopodobnie nie zostały jeszcze wykonane.
2. Celem testów beta jest posiadanie funkcjonującego modelu, który jest wykorzystywany do śledzenia błędów w interaktywności, a nie do respektowania projektów.

Niektóre rozlane nagrania GTA 6 oczywiście pokazują, jak Jason i Lucia badają wnętrze. Poprzednia gra w firmie, Fantastic Robbery Auto V, nie skupiała się szczególnie na wnętrzu, więc ci gracze powinni zaprosić tę zmianę.

W każdym razie powinni przewidzieć, że GTA 6 powinno zawierać ogromny przewodnik z wieloma strukturami, do których mogą wejść.

Źródło : https://www.sportsunfold.com/5-things-fans-expect-to-see-in-gta-6-since-the-leak-incident/