5 rzeczy, które do tej pory wiemy o trylogii GTA: Definitive Edition


To był ostatnio dziwny czas dla fanów GTA, ponieważ pojawiły się oficjalne zwiastuny dwóch reedycji. Edycja Rozszerzona i Ulepszona dla GTA 5 została ujawniona w zeszłym miesiącu i spotkała się z ostrą krytyką. Jednak teaser trylogii Remastered wypadł lepiej, ponieważ oryginalny tweet stał się najbardziej lubianym w historii Rockstar.

Od tego czasu pojawiło się kilka informacji dotyczących trylogii GTA. Od ogólnych informacji po techniczne aspekty gry, eksploratorzy danych ujawnili wiele. Oto 5 najważniejszych rzeczy, których do tej pory się nauczyliśmy.


Trylogia GTA Remastered: 5 najważniejszych rzeczy, które fani powinni wiedzieć

5) Wersja mobilna i ręczna

Trylogia GTA Remastered zostanie zmodernizowana w nowych wersjach mobilnych (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Trylogia GTA Remastered zostanie zmodernizowana w nowych wersjach mobilnych (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Zremasterowana trylogia GTA została ogłoszona na wszystkie konsole obecnej i ostatniej generacji, a także na komputery PC. Oprócz tego Rockstar ujawnił również, że gry pojawią się również na urządzeniach mobilnych i Nintendo Switch.

Zremasterowane wersje oryginalnej trylogii GTA są już dostępne na rynkach Android i iOS. Okaże się, czy nowa zremasterowana trylogia będzie się różnić od wersji na konsole/PC, czy nie.

Rockstar Games wydało tylko jedną grę na Nintendo Switch: LA Noire. Wraz z nową trylogią GTA lista wzrosłaby do czterech, ale tylko wtedy, gdy zremasterowane gry będą sprzedawane osobno.


4) Cena

Ceny zremasterowanej trylogii GTA na konsole zostały podobno ujawnione na base.com. Wielu fanów uważa, że ​​cena 70 USD za zremasterowaną grę jest nieco zbyt wysoka. Nie zostało to jeszcze potwierdzone i nie jest jasne, czy ceny będą się różnić w zależności od platformy.


3) Wymagania systemowe PC

Najnowszy przeciek dotyczący trylogii GTA Definitive Edition ujawnił jej wymagania sprzętowe dla komputerów PC. Wymagania są znacznie wyższe niż w GTA 5, co sugeruje, że rzeczywiście mogą należeć do poszukiwanych przez graczy „Definitive Edition”.


2) Obsługiwane platformy

Rockstar potwierdził, że GTA: The Trilogy – Definitive Edition ukaże się na następujących platformach: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Android, iOS i PC.

Chociaż potwierdzono, że wersja na PC pojawi się na Rockstar Games Launcher, ostatnie przecieki ujawniają, że może być również dostępna na Steamie.


1) Data wydania

Według Rockstar remastery GTA pojawią się w tym roku na konsole i komputery PC. Z drugiej strony wersje mobilne pojawią się na początku przyszłego roku. Wybitny informator gier wideo Tom Henderson, który publikował wiele informacji związanych z GTA, wypowiedział się w tej sprawie dalej.

Twierdził, że wersje konsolowe/PC remasterów ukażą się 11 listopada 2021 roku. Gracze muszą tylko chwilę poczekać, aby przekonać się, czy to prawda. Nie ujawniono jeszcze daty premiery wersji mobilnych.


Wystarczy powiedzieć, że GTA Trilogy: Definitive Edition wywołało ogromne zainteresowanie. Fani czekają z zapartym tchem, ponieważ kolejne informacje zostaną ujawnione w nadchodzących miesiącach.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3705526F0B2D4E54BC266C68F0F7D458&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-things-know-gta-trilogy-definitive-edition-far&c=11210826496536174154&mkt=fr-fr