5 powodów, dla których powrót Franklina do GTA Online jest ekscytującym fanem


To musi być największe ogłoszenie, jakie Rockstar kiedykolwiek ogłosił na temat GTA Online. Nie tylko gracze w końcu mogą współpracować z Dr. Dre w GTA Online, ale mogą teraz współpracować z Franklinem, ponieważ wydaje się, że stał się niezłym graczem w Los Santos.

Ze wszystkich trzech bohaterów GTA 5 Franklin z pewnością najbardziej zasługuje na powrót. Jest najmłodszy i ma najwięcej do zyskania z trójki głównych bohaterów. Jak widać teraz z nowego DLC, Franklin bardzo dobrze sobie poradził i współpracuje z kilkoma wielkimi nazwiskami w branży muzycznej.

W tym artykule omówimy 5 powodów, dla których fani są podekscytowani powrotem Franklina do GTA Online.


Społeczność GTA Online szaleje po wiadomościach o nowym DLC Franklin

Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których gracze GTA Online są tak podekscytowani powrotem Franklina w DLC, które pojawi się w przyszłym tygodniu, 15 grudnia.


1) Gracze przegapili Franklin

Zawsze miał wracać (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)
Zawsze miał wracać (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)

Cała społeczność GTA tęskniła za Franklinem. Ponieważ większość ludzi ukończyła GTA 5 w 2013 roku, a GTA Online stało się ogromnym hitem, Franklin i inni protagoniści zajęli znacznie więcej miejsca w grze.

Gracze są bardzo podekscytowani, widząc, jak Franklin ponownie rozsadza scenę muzyczną i ulice Los Santos w nowym DLC do GTA Online.


2) Franklin jest oryginalnym gangsterem Los Santos

Pochodzący z getta w Los Santos każdy fan GTA Online uwielbiał oglądać i pomagać Franklinowi wspinać się po szczeblach kariery w trybie fabularnym GTA 5. Po tym wszystkim, przez co przeszedł Franklin, wielu fanów było ciekawych, co zrobił dalej po ucieczce z kapturowego życia.

DLC jest potwierdzeniem, że Franklin odniósł ogromny sukces w mieście. Prawdziwa historia gangsta od szmat do bogactwa, którą można zobaczyć w każdym filmie gangsta i usłyszeć na każdym albumie gangsta rapu. Teraz społeczność GTA Online może znów z nim walczyć.


3) Gracze chcą zobaczyć i usłyszeć, co robił

Wszystkie wiadomości o DLC z 15 grudnia brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe. Ogromna ilość niesamowitej zawartości dodawanej do GTA Online cieszy wszystkich fanów. A co najlepsze, gracze GTA Online w końcu mogą pracować z Franklinem, a także z kilkoma innymi bardzo fajnymi osobowościami.

Cała społeczność GTA czeka, aby dowiedzieć się, co naprawdę robił Franklin przez ostatnie kilka lat. Nie mogą się też doczekać zobaczenia jego nowo odkrytego bogactwa i kariery w przemyśle muzycznym, współpracującego z Dr. Dre.


4) Całkowicie nowa fabuła GTA Online Franklin

Jakby powrót Dre i Franklina do gry nie był wystarczająco ekscytujący, oznacza to o wiele więcej, że Rockstar wraz z aktualizacją wprowadza zupełnie nową fabułę. Gracze GTA Online są nieco zaskoczeni wielkością nadchodzącego DLC.

Niecierpliwie oczekujemy, że w przyszłym tygodniu fani zobaczą dokładnie, co Franklin wnosi do uniwersum GTA Online. Dzięki nowym partnerom biznesowym i dodatkowym latom doświadczenia w Los Santos fani uważają, że dla Franklina nie ma granic.


5) Franklin i Lamar

Przezabawny duet kapturów z wczesnych części trybu fabularnego GTA 5, Franklin i Lamar, podbili serca fanów GTA na całym świecie. Tak jak Chris Tucker i Ice Cube w filmie piątek.

Nawet w ostatnich latach ponownie stali się sławni dzięki jednej z pierwszych scen w grze, w której Lamar piecze Franklina o jego „strzyżeniu tak, tak”. Gracze GTA Online nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co robi para starych znajomych w tym nowym i ekscytującym DLC.

Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy pisarza.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D7BECF264B1140DAA07FB0B96DC4991F&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-reasons-franklin-s-return-gta-online-exciting-fans&c=2635677951708989588&mkt=fr-fr