5 powodów, dla których musisz zagrać w GTA The Trilogy Definitive Edition po premierze


GTA The Trilogy Definitive Edition krążyło we wszystkich wiadomościach od pierwszego przecieku na temat gry. Wkrótce po wycieku Rockstar Games potwierdziło projekt, a remastery mają zostać wydane 11 listopada 2021 r. Wielu graczy jest podekscytowanych możliwością zagrania w te gry, ponieważ oryginalna trylogia jest znana jako jedne z najlepszych gier w branży .

Rockstar Games ciężko pracowało, aby stworzyć GTA The Trilogy Definitive Edition, aby uczcić 20. rocznicę GTA 3. Każda z kultowych historii została przywrócona przez twórców z nowym, dopracowanym wyglądem i intuicyjnym sterowaniem.

Ten artykuł opisuje 5 powodów, dla których gracze muszą zagrać w GTA The Trilogy, gdy zostanie wydane.


GTA The Trilogy Definitive Edition: 5 powodów, dla których gracze powinni w nią zagrać, gdy się pojawi

5) Ciesz się grą w 4K

Jednym z głównych powodów, dla których Rockstar Games zremasterowało gry, jest to, aby gracze mogli cieszyć się tymi grami w nowoczesnych rozdzielczościach. Kiedy ukazała się klasyczna trylogia, ekrany nie były dostępne w dzisiejszych odtwarzaczach o wysokiej rozdzielczości.

Ponieważ prawie wszyscy uaktualnili swoje ekrany do 4K, nadszedł czas, aby Rockstar Games zwiększyło swoje rozdzielczości. Będzie niesamowicie zabawnie zobaczyć, jak te gry wypadną w UHD.


4) Nowe osiągnięcia

Dla większości graczy, którzy są komplementariuszami, Rockstar Games dodało wiele nowych osiągnięć, które gracze mogą ukończyć, grając w trybie fabularnym tych gier. Pojawiło się wiele przecieków na temat nowych osiągnięć w grach, a niektóre z nich zawierają miejskie legendy i popularne mity GTA, takie jak Wielka Stopa w GTA San Andreas.


3) Ciesz się sterowaniem pojazdem

Firma Rockstar Games stwierdziła, że ​​przerobiła sterowanie w GTA The Trilogy, aby uczynić je bardziej podobnymi do GTA 5. Zmienia to sposób interakcji graczy z grą, ponieważ wiele elementów rozgrywki będzie łatwiejszych dzięki nowym kontrolkom. Gracze będą mogli cieszyć się klasycznymi pojazdami w tych grach dzięki bardziej intuicyjnemu sterowaniu w grze.


2) Odwiedź piękne miasta

Wielu graczy, którzy grali w oryginalne gry w GTA The Trilogy, większość mapy pamięta na pamięć. Gracze, którym spodobał się projekt poziomów, który Rockstar zaimplementował w oryginalnych grach, mają do zobaczenia piękne widoki dzięki nowej grafice. Rockstar zremasterował gry, zachowując nienaruszoną oryginalną estetykę gier.


1) Przeżyj ponownie najlepsze gry GTA

GTA The Trilogy to piękny powrót do tego, jak to jest grać w oryginalne gry z tej historii. GTA The Trilogy opowiada historię trzech miast, jakiej nigdy wcześniej nie widziano. Gra posiada dopracowane przerywniki filmowe z ulepszonymi modelami postaci, które pozwalają graczom całkowicie zanurzyć się w tytułach.

Uwaga: lista jest subiektywna i odzwierciedla poglądy pisarza.


Czy dostaniesz GTA The Trilogy? Daj nam znać w komentarzach poniżej!