5 powodów, dla których GTA The Trilogy Definitive Edition nie stanie się tak popularna jak GTA 5


GTA 5 to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier komputerowych wszech czasów. Sprzedaż ponad 150 milionów kopii do tej pory na zawsze przyćmi przyszłość i przeszłość tego rynku, jednocześnie kształtując ogólnie świat gier.

Jedynym problemem jest to, że Rockstar Games przyćmi nawet własne wydania. Lub, w przypadku trylogii GTA, są to reedycje.

Długo wyczekiwana trylogia GTA The Definitive Edition ma tak wiele do spełnienia, widząc zakres remasteru. Wielu graczy niekoniecznie ma największe nadzieje.


GTA The Trilogy: czy może sprostać standardom GTA 5?

Tym, co najbardziej ekscytuje fanów w trylogii GTA The Definitive Edition, jest szansa na ponowne przeżycie większości z dzieciństwa. Poza tym nic nie może pozornie przewyższyć wszystkiego, co oferuje GTA 5.

Oto pięć powodów, dla których Trylogia GTA nie stanie się tak popularna jak GTA 5.

1) Okno rozwoju

Proste fakty (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Proste fakty (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Trudnym faktem jest to, że zremasterowanie starej gry zajmuje znacznie mniej czasu niż stworzenie nowej, takiej jak wyczekiwane GTA 6. Ponieważ Rockstar nie dodaje więcej treści do gry i przy krótszych czasach rozwoju, gracze obawiają się, że zostaną dopuszczeni w dół.

Stworzenie GTA 5 zajęło tyle lat, a GTA 6 wciąż nie ma potwierdzonej daty premiery, więc kto wie, ile lat zajmie spełnienie oczekiwań graczy?


2) Mody mogą wyglądać lepiej

Świat GTA dla tych, którzy modują, różni się od tych, którzy znają te gry na konsolach innych niż PC.

Przez lata ludzie, którzy modyfikują GTA na PC, tworzyli i odtwarzali kilka imponujących rzeczy dla milionów fanów. Niektóre mogą okazać się bardziej imponujące niż Trylogia GTA The Definitive Edition.


3) Brak nowej dodanej zawartości misji

Tylko nowi starzy faceci (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Tylko nowi starzy faceci (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

To, że Rockstar nie powiedział, że misje są dodawane do trylogii, nieco zniechęciło fanów. Oto, co deweloper miał do powiedzenia o trylogii GTA:

„…będzie zawierał kompleksowe ulepszenia, w tym ulepszenia graficzne i nowoczesne ulepszenia rozgrywki dla wszystkich trzech tytułów, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego wyglądu i stylu oryginałów”.

Największym zmartwieniem graczy jest to, że nie będzie on wystarczająco nowy ani wciągający, aby przebić sukces GTA 5. Raczej odświeżenie starej gry. Rozczarowujące.


4) Konkurs

Konkurenci świata gier (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Konkurenci świata gier (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Kolejną rzeczą, która gra w umysłach fanów GTA, jest to, że Rockstar w przeszłości nie zachwycał graczy zremasterowanymi grami. Aktualne wersje różnych serii gier z bardzo udanymi remasterami są główną konkurencją dla nowej trylogii GTA.

GTA 5 pozostanie na szczycie jako „największy pies” we wciągającym świecie gier, że tak powiem.


5) GTA Online jest zbyt zaawansowane

Tak duży wybór (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)
Tak duży wybór (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)

Ostatnim powodem, dla którego trylogia nie będzie tak popularna jak GTA 5 jest to, że jest po prostu remasterem. Będzie wyglądać lepiej niż pierwowzory, ale wydanie z 2013 roku zostało ustawione, od rozwoju po GTA Online, jako najbardziej zaawansowany tytuł do tej pory.

GTA 5/Online najprawdopodobniej pozostanie najpopularniejszą grą w serii ze względu na zgrabną grafikę i ogromną ilość dodatkowej interaktywności, jaką gracze mają w porównaniu z trylogią.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5418F14C69CC412C96B185B135768FEC&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-reasons-gta-the-trilogy-definitive-edition-become-popular-gta-5&c=15077860236621649916&mkt=fr-fr