5 powodów, dla których fani są podekscytowani GTA The Trilogy Definitive Edition


Za niecałe dwa tygodnie fani w końcu dostaną w swoje ręce GTA The Trilogy Definitive Edition.

Te remastery są rozkręcane od kilku miesięcy. Fani już wiedzą o przeciekach dzięki uprzejmości Forum GTA. Większość z tych przewidywań okazała się słuszna. Take-Two Interactive usunęło również popularne mody ze starszych gier.

GTA The Trilogy Definitive Edition to aktualizacja HD do trzech klasycznych tytułów. Większość fanów jest ostrożna i optymistyczna. Rockstar wydaje się dbać o te remastery, biorąc pod uwagę ich informacje prasowe. W te gry wkłada się wiele wysiłku, a fani mają prawo być podekscytowani.


Pięć powodów, dla których GTA The Trilogy Definitive Edition to ekscytująca perspektywa dla fanów

5) Rockstar w końcu zwraca uwagę na inne tytuły GTA

Wcześniej tej jesieni Rockstar zaprezentował kolejny zwiastun GTA 5. Będzie nastawiony na nowoczesne konsole, takie jak PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jednak niektórzy fani mają dość słuchania o GTA 5 (i Online). To był główny cel Rockstar od prawie dekady.

Jest rok 2030. Ja: Człowieku, nie mogę uwierzyć, że Rockstar NADAL doi GTA Online. Także ja: Cześć, witajcie w 420. próbie pokonania GTA 5 jako pacyfista, z jednym HP, podczas gdy losowy efekt pojawia się co 30 sekund .

Reakcja fanów była zupełnie inna w przypadku GTA The Trilogy Definitive Edition. Porównaj sympatie i antypatie zwiastunów YouTube. Różnica polega na nocy i dniu. Tym razem Rockstar postanowił zwrócić uwagę na coś innego.


4) Jest nadzieja na więcej remasterów

GTA The Trilogy Definitive Edition ma potencjał, by odnieść duży sukces. Może nawet przekonać Rockstar do zremasterowania innych gier. To całkowicie zależy od ewidencji sprzedaży. Oczywiście nie ma powodu, by sądzić, że to się nie powiedzie.

Fani liczą na ewentualne remastery GTA 4, które przydałyby się definitywnym zmianom. To samo dotyczy prequeli. To nawet nie musi być GTA. Mogą to być również klasyki Rockstar, takie jak Bully.


3) Ulepszenia graficzne to widok do zobaczenia

Wierność w wysokiej rozdzielczości będzie głównym czynnikiem (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Wierność w wysokiej rozdzielczości będzie głównym czynnikiem (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Starsze klasyki zdecydowanie pokazały swój wiek. GTA The Trilogy Definitive Edition zapewni mu niezbędne ulepszenie. Rockstar użyje przebudowanego systemu graficznego dla świateł i cieni. W połączeniu z tym pojawią się również wyższe rozdzielczości tekstur. Każda zremasterowana gra będzie znacznie wzbogacona o szczegóły.


2) Każda platforma ma określoną funkcję

Trylogia oferuje ekskluzywne funkcje (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Trylogia oferuje ekskluzywne funkcje (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

GTA The Trilogy Definitive Edition będzie zawierać funkcje dla konkretnych platform:

  • PC: Wsparcie dla NVIDIA DLSS
  • PlayStation 5 i Xbox Series X|S: obsługa rozdzielczości 4K; oferuje wydajność 60 FPS
  • Przełącznik Nintendo: Ruch żyroskopowy; sterowanie ekranem dotykowym

Nie ma wątpliwości, że Rockstar osłania tu swoje bazy.


1) Łatwiej będzie grać w te klasyczne tytuły

GTA The Trilogy Definitive Edition będzie bardziej dostępny (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
GTA The Trilogy Definitive Edition będzie bardziej dostępny (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Oryginalne gry były wysoko cenione za swoją epokę. Jednak czas zawsze idzie do przodu. Te gry rozpaczliwie potrzebowały aktualizacji. Zarówno kamera, jak i sterowanie są bardzo przestarzałe jak na dzisiejsze standardy.

Na szczęście GTA The Trilogy Definitive Edition zmniejszy poziom trudności i frustracji. Rockstar twierdzi, że będzie miał układ kontrolera, taki jak GTA 5. Poprawią także system walki. Celowanie będzie znacznie łatwiejsze niż w oryginalnych grach. Powinno to uczynić go bardziej dostępnym dla nowych graczy.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9692629F0A7546F7A104D330E0CC0B57&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-reasons-fans-excited-gta-trilogy-definitive-edition-1&c=3174357137856386418&mkt=fr-fr