5 oryginalnych utworów z trylogii GTA, które pasowałyby do GTA Online


GTA Online wciąż ma najszerszy wybór stacji radiowych i największą liczbę piosenek ze wszystkich gier z serii. Jednak niektórzy fani uważają, że przywrócenie muzyki ze starszych gier mogłoby przynieść korzyści.

W tym artykule przyjrzymy się pięciu utworom z oryginalnej trylogii GTA, które pasowałyby do GTA Online.


GTA Online powinno dodać więcej muzyki ze wszystkich poprzednich tytułów GTA

1) Paul Engemann – Push It to the Limit (Wspomnienie 95,6)

Ta piosenka pojawiła się w oryginale w GTA 3 i GTA Vice City, o czym powinni pamiętać wszyscy fani GTA. Wspaniale było inspirować graczy do przekraczania granic rozgrywki za każdym razem, gdy pojawiały się w radiu. Gracze nadal potrzebują tego impulsu dzisiaj.

Piosenka reprezentuje jedne z najlepszych utworów z lat 80., które pojawiły się w serii GTA, a gracze chcą, aby wróciła do radia w GTA Online.


2) Dil-Don’t – Stripe Summer (Head Radio)

Ta taneczna, garażowa piosenka była jednym z pierwszych, jakie gracze mogli usłyszeć w swoim radiu w GTA 3, słuchając Head Radio. Została stworzona przez byłego pracownika Rockstar Games, Craiga Connorsa, który w czasie swojej pracy w firmie stworzył wiele piosenek dla serii GTA.

Gracze GTA Online uważają, że ta piosenka mogłaby łatwo wrócić do stacji radiowej w grze. Byłoby to idealne rozwiązanie dla stacji takiej jak Los Santos Underground Radio.


3) Cut Crew — właśnie umarłem w twoich ramionach (Emotion 98,3)

Ta mocna ballada z lat 80. na zawsze pozostanie w pamięci fanów oryginalnego GTA Vice City. To była idealna piosenka do jazdy w deszczu podczas nastrojowej misji w oryginalnym GTA Vice City. Ta piosenka nie zostanie zapomniana z oryginalnej trylogii.

Wielu użytkowników tęskni za słuchaniem tej piosenki w radiu i uważa, że ​​powinna ona powrócić w GTA Online. Być może w zupełnie nowej stacji radiowej poświęconej muzyce lat 80-tych.


4) Toto – Afryka (Emotion 98,3)

Afryka Toto to kultowa piosenka w GTA Vice City i prawdziwym życiu. Niewiele jest osób, które o tym nie słyszały. To spokojny utwór pełen uspokajającej muzyki inspirowanej Afryką i afrykańskich instrumentów.

Emotion 98.3 była jedną z ulubionych stacji fanów dzięki świetnej muzyce i przezabawnemu gospodarzowi, Fernando. Gracze GTA Online chcieliby usłyszeć powrót obu, ponieważ z pewnością pasowałyby do radia w GTA Online.


5) Erik B. i Rakim – Wiem, że masz duszę

Prawdopodobnie jedna z największych i najlepszych hip-hopowych piosenek w radiu w GTA San Andreas, ta piosenka Erika B i Rakima jest hitem od 1987 roku. Lata 80. były świetnym czasem dla muzyki hip-hopowej, kiedy raperzy nie zawsze rapowali o broni i zabijanie. Raperzy starej szkoły, tacy jak ci faceci, są obecnie znacznie rzadsi.

Gracze chcieliby ponownie usłyszeć tę optymistyczną piosenkę rapową w GTA Online.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.