5 oddzwonień do poprzednich wydarzeń z aktualizacji Kontrakt w GTA Online


Najnowsza aktualizacja GTA Online, The Contract, jest wypełniona licznymi wezwaniami do kultowych postaci i wydarzeń z przeszłości.

Wiele gier wideo ma tendencję do odwoływania się do czegoś z poprzedniego tytułu lub aktualizacji. Zwykle nie są znaczące w wielkim schemacie rzeczy, ale wciąż jest to coś, co doceniają starsi fani. W tym przypadku odniesienia do GTA Online dotyczą głównie historii GTA 5 lub wcześniejszych aktualizacji GTA Online.

Niektóre z tych odniesień są łatwe do zauważenia, podczas gdy inne są nieco bardziej niejasne. Zdecydowana większość nowej zawartości jest powiązana z własnością Agencji, która, jak można się spodziewać, ma związek z życiem Franklina po GTA 5.


Pięć oddzwonień do znanych wydarzeń w ostatniej aktualizacji GTA Online (Kontrakt)

5) Połączenie Trevora Philipsa z Franklinem

Recepcjonistka w posiadłości Agencji ma szansę przywołać rozmowę dotyczącą Trevora Philipsa, którą niektórzy fani mogli przegapić. Opowiada o tym, jak szalona osoba „ubrana jak włóczęga” przyszła, twierdząc, że pracowała wcześniej z Franklinem.

Oczywiście każdy, kto grał w GTA 5, wie, że prawdopodobnie Trevor Philips miał na myśli ten mężczyzna w tym klipie. Co zabawne, recepcjonistka twierdzi, że osoba wpadła w złość i próbowała wypróżnić się na biurku.

To trochę pocieszające, że Trevor próbował odwiedzić Franklina poza ekranem w aktualizacji Kontraktu.


4) Praca Michaela jako producenta

Michael De Santa jest jedynym bohaterem GTA 5, który nie odgrywa głównej roli w GTA Online. DLC Contract ponownie wprowadziło Franklina Clintona do serii, którego powrót był jak dotąd zabawą dla wielu fanów.

Franklin kilka razy odwołuje się do Michaela, na przykład nawiązując do romansu trenera tenisa z Amandą, ale najciekawsza odpowiedź zwrotna dotyczy studia filmowego. Pod koniec GTA 5 Michael naprawdę interesuje się kręceniem filmów i nakręcił Meltdown.

W misji Kontrakt na kursie Franklin i bohater GTA Online próbują wbić się w inny wózek golfowy, prowadząc gracza do znanego studia filmowego. Tutaj Franklin opowiada o tym, jak miał nadzieję, że producent, którego znał (Michael), nie był dzisiaj w pracy.


3) Franklin i Tanisha są wreszcie razem

Fani GTA 5 powinni pamiętać, że Franklin szalał na punkcie kobiety o imieniu Tanisha na początku historii. Z humorem opowiadała o tym, jak bardzo chciała mieć rodzinę i bezpieczeństwo w swoim życiu.

Rzeczywiście, ma to w GTA Online. Chociaż fizycznie jej nie widać, gracze widzą czerwonego Astrona Pfistera z tablicą rejestracyjną „TAN1SHA” przed domem Franklina. Jest też tabliczka z napisem „The Clintons” z kilkoma zabawkami dla dzieci w pobliżu parceli, co sugeruje, że mają razem rodzinę.

Niesławna nowa pieczeń Franklina Lamara ma nawet to drugie, że ma teraz dzieci.


2) Pavel i napad na Cayo Perico

Nie każdy callback w aktualizacji The Contract dotyczy GTA 5. W tym przykładzie Franklin odwołuje się do relacji gracza z popularnym Pavelem z aktualizacji The Cayo Perico Heist. Gracze GTA Online powinni być zaznajomieni z jego rolą w napadzie, zwłaszcza, że ​​jest to obecnie jedna z najbardziej lukratywnych maszyn do zarabiania pieniędzy w grze.

Franklin nie podaje nazwiska Pawła, ale mówi o Rosjaninie, który wspomina o kawiorze i łodziach podwodnych. Pavel podobno zastanawia się, kiedy on i główny bohater GTA Online ponownie pojadą na Karaiby (prawdopodobnie po to, by jeszcze raz obrabować El Rubio).


1) Lamar piecze Franklina (ponownie)

Oryginalny mem o pieczeniu Franklina przez Lamara jest prawdopodobnie najbardziej czule zapamiętanym momentem GTA 5. To był wirusowy mem, a powyższy klip jest rażącym nawiązaniem do tej popularnej pieczeni. Dialog jest inny w GTA Online, ale ma ten sam format, co stary klasyk GTA 5.

Zaczyna się od tego, że Lamar pyta, czy może wejść do środka, ale Franklin mu odmawia. Z tego powodu Lamar postanawia ponownie upiec Franklina, a jedyną odpowiedzią tego ostatniego jest proste „Co?” do całej męki.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul

P. Która wersja pieczeni Lamara podobała Ci się bardziej?

0 głosów do tej pory


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EBB55717BF6F476AAE4840FE7458EC70&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-callbacks-past-events-the-contract-update-gta-online&c=367627291157770253&mkt=fr-fr