5 niesamowicie powolnych supersamochodów w GTA Online ⋆ Ceng News


W Grand Theft Auto Online nie wszystkie supersamochody są znane ze swojej niesamowitej prędkości.

W tej grze supersamochody mają być szybkie. Najlepsze z nich mogą osiągać prędkość do 130 mil na godzinę, a czasem nawet wyższą. Gracze w Grand Theft Auto Online będą musieli zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć kolizji z czymkolwiek. Większość supersamochodów może przyspieszyć od 0 do 100 mil na godzinę w ciągu kilku sekund.

Pegassi Ignus nie jest jednak pojazdem dla każdego. Jak na swoją klasę, niektóre z tych supersamochodów są dość wolne. Jeśli planujesz kupić je w GTA Online, miej to na uwadze. Broughy1322, YouTuber GTA, dokładnie przetestował każdy z tych pojazdów.


Pięć najwolniejszych supersamochodów w GTA Online


5) Vapid Bullet (118,75 mil na godzinę)

W GTA San Andreas był to jeden z najpotężniejszych supersamochodów. W GTA Online nie wypada jednak dobrze. Większość supersamochodów, zwłaszcza pod względem prędkości, po prostu przewyższa pociski.

Pomimo niskiej ceny pojazdu, wynoszącej 155 000 USD, gracze GTA Online raczej nie będą go brali pod uwagę. Na dzisiejszym rynku istnieje wiele lepszych opcji.


4) Pegаssi Infernus (117,75 mil na godzinę)

To, co kiedyś było jednym z najszybszych supersamochodów GTA, stało się jednym z najwolniejszych. Niemniej jednak dla starszych graczy Pegassi Infernus ma sentymentalną wartość. Ma również charakterystyczny design, na który wpływ mają włoskie supersamochody.

Infernus to kiepski wybór na wyścigi uliczne, ponieważ nie ma potencjału w zakresie odporności na zderzenia. Gracze w GTA Online powinni umieścić go na wyświetlaczu w swoim garażu lub wybrać się z nim na malowniczą przejażdżkę.


3) Karin Sultan RS (117,25 mil na godzinę)

Sultan RS był fantastycznym pojazdem w Grand Theft Auto 4 i poprawił się tylko w GTA Online. Sultan RS ma doskonałe przyspieszenie i siłę hamowania, mimo że jest jednym z wolniejszych samochodów w swojej klasie.

Przydatność tego supersamochodu wynika z jego ekstremalnej wszechstronności. Może obsługiwać zarówno tereny drogowe, jak i terenowe w GTA Online.


2) Cyklon cewki (116,25 mil na godzinę)

To nie pierwszy raz, kiedy pojazd z cewką pojawił się na tej liście. Niezwykle niska przyczepność w GTA Online rozczaruje graczy. Cyklon często wymyka się spod kontroli, jak sugeruje jego nazwa. Dla niedoświadczonych kierowców utrudnia to korzystanie.

Szczerze mówiąc, ma jedne z najlepszych przyspieszeń w GTA Online. Istnieje jednak stroma krzywa uczenia się, do której można się przyzwyczaić.


1) Cewka Voltic (106 mph)

Maksymalna prędkość tego pojazdu elektrycznego jest rozczarowująca, pomimo jego szybkiego przyspieszenia. Nawet w pełni zmodernizowany Voltic nie wygra każdego wyścigu. Maksymalna prędkość supersamochodu wynosząca 106 mil na godzinę jest zadziwiająco niska. Jego niska trwałość, co czyni go podatnym na uszkodzenia, również nie pomaga.

Jego główną zaletą jest możliwość szybkiego odwrócenia się. Przyspiesza prawie tak szybko do tyłu, jak i do przodu. Aby dobrze wykorzystać tę możliwość, potrzebne są jednak proste drogi.

Zwróć uwagę, że opinie autora są jego własnymi.
Źródło : https://www.cengnews.com/entertainment/5-incredibly-slow-supercars-in-gta-online-145510.html