5 najważniejszych zmian, których fani oczekują od GTA 5 w wersji rozszerzonej i ulepszonej


Jakie są największe i najbardziej ekscytujące zmiany, które fani GTA 5 powinni być najbardziej zachwyceni w nowej rozszerzonej i ulepszonej wersji? Dzięki nowym informacjom od Rockstar, a także licznym wyciekom plotek, gracze cierpliwie czekają, aby zobaczyć, jakie ulepszenia gry i nowe ekscytujące kopnięcia dodali do gry.

Ale jakie mogą być najlepsze nowe ulepszenia lub rozszerzenia dodawane do wszechświata GTA 5? Możliwości jest zbyt wiele, a lista jest zbyt długa, więc warto przyjrzeć się niektórym z potencjalnych nowych funkcji.


Pięć najważniejszych zmian, których fani mogą spodziewać się w nowej wersji GTA 5

Chociaż nie jesteśmy pewni, ile nowych i ekscytujących rzeczy można się spodziewać po rozszerzonej i ulepszonej wersji GTA 5, oto kilka, które wydają się mieć jedne z największych oczekiwań i reakcji fanów.

1) Rozszerzenia sieciowe i fabularne

GTA 5 dało nam wiele aktualizacji podczas grania w tę niesamowitą grę. Fani zapamiętają nowe fryzury i tatuaże z pewnymi aktualizacjami, podczas gdy inni czekali na nowe wiadomości tekstowe Warstock o najnowszych maszynach śmierci w magazynie.

W nowej wersji GTA 5 fani powinni mieć nadzieję na znacznie więcej, obok nowych rodzajów broni i odzieży. Możemy patrzeć na wszystko, od bardziej szczegółowego dostosowywania postaci po bardziej interaktywne środowisko.


2) Ulepszona grafika

Fani z pewnością będą oczekiwać dalszych postępów w grafice w nowej wersji GTA 5 Expanded and Enhanced.

Istnieje już potwierdzenie niektórych zaktualizowanych i ulepszonych funkcji, których można się spodziewać. To nie tylko nowe pojazdy i broń, ale lepsza AI kontrolująca ruch uliczny i NPC. Mówi się również o nowych zwierzętach i zmianach w pogodzie i efektach uszkodzeń w grze. Uważaj na niedźwiedzie i błyskawice!


3) Ulepszone i rozszerzone przedmioty

Przy tak wielu nowych samochodach pojawiających się w ostatnich miesiącach w GTA 5 Online, a czasem niesamowitych nowych broniach i sprzęcie, trudno nie myśleć, że mają coś wyjątkowego w pracach nad nadchodzącą wersją, jeśli chodzi o ulepszenie tych konkretnych przedmiotów.

Fanom z pewnością przydałoby się trochę nowego asortymentu Ammu-Nation, a także nowych dodatków do San Andreas Autos lub jednego z wielu sklepów odzieżowych, salonów i salonów tatuażu.


4) Szybsze czasy ładowania

Coś, co irytuje fanów na całym świecie, to czasami ekrany ładowania w GTA 5 Online w ślimaczym tempie. Niewątpliwie te nowe zmiany wprowadzone w najnowszej wersji GTA 5 poprawią wrażenia gracza.

Może to również dać nadzieję na usunięcie irytującej potrzeby logowania się i wychodzenia z trybu fabularnego, gdy serwer niespodziewanie się wyłączy. Tutaj mam nadzieję.


5) Niespodzianki z przeszłości?

20. rocznica GTA III jest tuż za rogiem, a zaraz po niej w listopadzie pojawi się wersja rozszerzona i ulepszona GTA 5, więc może nie zwariujesz, gdy pomyślisz, że możemy spotkać starych przyjaciół.

Rockstar potwierdził, że na 20. rocznicę będą pewne „zabawne niespodzianki”, wskazujące na społeczność internetową. Co lub kogo planują?


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EBE9B04E2FD94741BC32D02AA12E124F&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-changes-fans-expecting-gta-5-expanded-enhanced&c=13663681408134454836&mkt=fr-fr