5 najważniejszych powodów, dla których Rockstar powinien wydać DLC dla pojedynczego gracza do GTA 5 w następnej kolejności


GTA 5 to jedyna gra GTA HD i 3D Universe, która nigdy nie otrzymała rozszerzenia ani DLC. W związku z reedycją GTA 5, która ukaże się w przyszłym roku, a trylogia remastera, która ma zostać wydana, teraz jest najlepszy czas, aby fani zażądali DLC dla jednego gracza do gry.

Rozszerzenia do GTA 3 odniosły duży sukces i wprowadziły różne mapy i bardzo odrębną rozgrywkę. Z drugiej strony rozszerzenia GTA 4 wykorzystywały tę samą mapę, co gra podstawowa, ale zapewniały inny punkt widzenia.


GTA 5: 5 powodów, dla których Rockstar powinien wypuścić dodatki do trybu fabularnego

5) Gracze są zmęczeni graniem w tę samą historię

GTA 5 zostanie ponownie wydane na konsole obecnej generacji, takie jak PlayStation 5 i Xbox Series X/S, w marcu 2022 r. Jednak zwiastun wydaje się wskazywać, że nie zmienił się on zbytnio w stosunku do oryginalnej gry i jest zasadniczo taki sam.

Gracze mają już dość oglądania nowych zwiastunów tej samej gry, nie mówiąc już o graniu w nią. Rozszerzenia i DLC mogą urozmaicić wszystko i pozwolić graczom doświadczyć czegoś nowego w grze.


4) Mapa w GTA 5 wydaje się pusta i niekompletna

Jedną z najczęstszych krytyki GTA 5 jest to, jak ograniczona jest mapa gry, mimo że jest tak ogromna. Wydaje się, że Rockstar nie wykorzystał potencjału mapy, co sprawia, że ​​wydaje się niedokończona.

Nowe DLC może skutecznie dodawać nowe lokalizacje do eksploracji w GTA 5, a także nowe aktywności, w których można wziąć udział.


3) GTA 6 wychodzi zbyt długo

Od premiery GTA 5 minęło już ponad 8 lat, a według doniesień GTA 6 nie pojawi się w najbliższym czasie. Wielu fanom kończy się cierpliwość i już porzucili nadzieję.

Aby obejść to długie oczekiwanie, DLC może działać jako bufor dla fanów.


2) GTA Online stało się zbyt powtarzalne

Rockstar wcześniej stwierdził, że jest zainteresowany tylko tworzeniem gier dla jednego gracza. Wielu fanów uważa jednak, że ich działania są sprzeczne z ich słowami.

Twierdzą, że Rockstar zajmuje się tylko mikrotransakcjami GTA Online, do tego stopnia, że ​​lekceważą liczne błędy.


1) Rockstar od lat nie wydał niczego nowego

Ostatnią nową grą wydaną przez Rockstar było Red Dead Redemption 2 w 2018 roku. Od tego czasu nie oferują nic nowego. Zremasterowana trylogia GTA oraz edycje rozszerzone i rozszerzone GTA 5 to tylko nowe wydania starych gier.

Dlatego najwyższy czas, aby Rockstar wypuścił jednoosobowy dodatek do trybu fabularnego GTA 5.

Uwaga: lista jest subiektywna i odzwierciedla poglądy pisarza.

sonda na żywo
ANKIETA NA ŻYWO

P. Czy chciałbyś mieć DLC do GTA 5?

1 głos do tej pory