5 najlepszych streamerów GTA RP do obejrzenia na serwerze NoPixel


Wraz z wprowadzeniem NoPixel 3.0, GTA 5 RP jest teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek. Wielu znanych streamerów używa teraz tego serwera do grania w GTA RP i tworzenia filmów.

Oto lista 5 najlepszych streamerów GTA RP do obejrzenia na serwerze NoPixel.


Najlepsze streamery GTA RP na serwerze NoPixel

5) szczyt1g

Jaryd Russell Lazar, znany pod pseudonimem internetowym summit1g, jest znanym streamerem gier na Twitchu, który ma 6 milionów obserwujących. Ma również 96 000 subskrybentów na swoim kanale YouTube, gdzie publikuje najciekawsze momenty ze swojego strumienia.

Summit1g był konkurencyjnym graczem CS:GO i członkiem zespołu Mythic Gaming. Po przejściu na emeryturę zaczął streamować CS: GO na Twitchu i stopniowo rozszerzał go o GTA RP i Valorant.

Streamer wciela się w postać „Charlesa Johnsona”, doświadczonego wyścigowca ulicznego. W jednym ze swoich ostatnich streamów został skazany na dożywocie po nieudanym napadzie na bank.


4) Sykkuno

Thomas, lepiej znany jako Sykunno, jest jednym z najpopularniejszych streamerów GTA RP na Twitchu. Na swoim kanale YouTube, który ma 3,8 miliona subskrybentów, publikuje najciekawsze momenty ze strumienia.

Grając na serwerze NoPixel, Sykunno zawsze miesza się z innymi popularnymi streamerami. Jego postać RP to „Yuno Sykk”, znany przestępca i rabuś. W dużej mierze dzięki swoim wybrykom z innym graczem, Whippym, Sykkuno ma jedną z najwyższych oglądalności w GTA RP.

Oprócz GTA RP Sykunno gra także w takie gry jak Among Us i Minecraft.


3) xQc

Felix „xQc” Lengyel, streamer GTA RP, może pochwalić się ogromną oglądalnością swoich gier, z 9,3 milionami obserwujących na Twitchu i 1,63 milionami subskrybentów YouTube.

xQc zwykł odgrywać role „Jean Pierre”, jednak postać musiała przejść na emeryturę po tym, jak po raz piąty został zablokowany na serwerze. Niedawno powrócił jako „Oficer PP”, nowa postać.

Streamer jest znany ze swojego dziwacznego zachowania i kontrowersyjnych zakazów, które przyciągnęły na jego kanał zarówno krytykę, jak i nowych widzów. Został zbanowany z powodu zarzutów o przeskakiwanie na czacie i nie ma pewności, kiedy wróci na biały serwer NoPixel. Obecnie gra na publicznej wersji NoPixel, która jest otwarta dla wszystkich.

Oprócz GTA RP streamuje również Valorant i Fortnite.


2) Budda

Z 652 000 obserwujących na Twitchu, Lucas Ramos, popularnie znany jako Budda, jest ogromnym streamerem GTA. Ma też kanał na YouTube, na którym publikuje najciekawsze momenty transmisji.

W społeczności GTA RP postać Buddy, Lang Buddha, jest niezwykle popularna. Stworzył opowieść o mężczyźnie, który jest wnukiem chińskiego władcy triady. Po wygnaniu do Los Santos historia Buddy rozwija się od próby prowadzenia prostego i ciasnego życia jako taksówkarz do stopniowego powrotu do przestępczości.

Często współpracuje z innymi streamerami NoPixel, takimi jak Sykunno i xQc.


1) Blaustoise

Nathan Blau, popularnie znany jako Blaustoise, to streamer Twitch GTA RP, który ma 252 000 fanów. Ma 13 000 subskrybentów na swoim koncie YouTube, gdzie publikuje najciekawsze momenty transmisji.

Blaustoise przybiera postać „Mickeya S”, byłego gliniarza. Nie traktuje tego poważnie i często żartuje z tego. Często współpracuje z innymi popularnymi streamerami, takimi jak xQc i Sykunno.

Oprócz GTA RP streamuje także między nami, Rust i Valorant.


Ponieważ No Pixel stał się tyglem dla streamerów i widzów, GTA RP naprawdę rozkwitło. Gracze mogą oglądać dowolny z popularnych streamerów wymienionych powyżej, aby się śmiać i chichotać.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5B8214430DAE4CAE89E071FFF2732436&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-gta-rp-streamers-watch-nopixel-server&c=6777628197230249000&mkt=fr-fr