5 najlepszych streamerów GTA 5 na Twitchu 2021 r.


GTA 5 to popularny wybór do przesyłania strumieniowego, nie tylko na YouTube, ale także na Twitchu. W rzeczywistości od kilku lat jest to najchętniej oglądana gra na popularnej platformie streamingowej.

Zbliża się koniec roku 2021, więc ten artykuł ocenia najlepszych streamerów na Twitchu. Streamerzy podkreślali również podstawową grę, wariant Online oraz GTA RP.


Niektórzy z najpopularniejszych streamerów GTA 5 na Twitchu, którzy oferują wysokiej jakości treści

5) TeeGrizzley

TeeGrizzley to amerykański raper, który transmituje GTA RP przez swój własny serwer. Jego filmy obejmują walki gangów i rywalizację w grze, a odgrywanie ról nie jest tak rygorystyczne, jak na bardziej popularnych serwerach, takich jak NoPixel.


4) DarkViperAU

Teledyski DarkViperAU na Twitchu są prawie takie same, jak jego treści na YouTube. Zwykle robi to, z czego jest najbardziej znany – prezentuje mody do GTA 5. Popularnymi przykładami są mod Chaos i mod Randomizer.

Jednak od czasu do czasu gra w zawartość GTA Online, gdy tylko pojawi się coś nowego w grze. Na przykład ostatnio grał w The Contract DLC, które jest najnowszą aktualizacją gry.


3) PENTA

PENTA to jedna z najczęściej słyszanych nazw na serwerze NoPixel GTA RP. Ma zróżnicowaną kolekcję postaci, w które odgrywa role, w tym cywilów i przestępców. Mike Block, Randy Wrangler i Jane Obama należą do najpopularniejszych jego postaci.


2) Budda

Jeśli chodzi o GTA 5 RP, Budda to kolejne imię, które pojawia się w głowach wszystkich. Jest jednym z największych nazwisk na serwerze NoPixel i jest powszechnie znany z grania postaci Lang Buddy. Lang Buddha stał się ulubieńcem fanów jako najpotężniejszy przestępca na serwerze.


1) głośny_coringa

GTA 5 RP nie ogranicza się tylko do świata anglojęzycznego. Podczas gdy NoPixel może być jednym z najpopularniejszych serwerów do gier fabularnych, serwer Cidade Alta jest największym serwerem łacińskim do gry.

loud_coringa to brazylijski streamer, który jest jednym z najpopularniejszych streamerów GTA RP na Twitchu. Ma łącznie ponad 2,7 miliona obserwujących na platformie, co czyni go jednym z najpopularniejszych streamerów Twitcha.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=46A502C745944331ACAC20A9B4C8DD52&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-best-gta-5-twitch-streamers-2021&c=355887591383906311&mkt=fr-fr