5 najlepszych samochodów GTA Online, które muszą kupić wszyscy początkujący


Prowadzenie pojazdu to wielka rzecz w GTA Online. Jest to również czynnik decydujący o tym, czy gracz przejdzie do gry, czy nie.

Być może dlatego nowicjusze mają tendencję do denerwowania się światem gry. Nauka jazdy wymaga czasu, dlatego inwestowanie w łatwe w prowadzeniu samochody jest tak ważne dla początkujących.

W tym artykule przyjrzymy się 5 najlepszym pojazdom dla początkujących w GTA Online.


Top 5 najlepszych pojazdów dla początkujących w GTA Online

Początkujący muszą znać cenę i specyfikacje obsługi samochodu, zanim kupią go w GTA Online. Oto 5 najlepszych do wyboru:

5) Bravado Banshee 900R

565 000 $

Jeśli gracz szuka pojazdu, który dobrze się prowadzi podczas panowania na szybkiej ścieżce, nie musi szukać dalej niż Banshee 900R. Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej kompatybilnych pojazdów dla początkujących w GTA Online i stanowi świetny dodatek do garażu gracza. Co więcej, nie jest nawet tak drogi, a biorąc pod uwagę, jak kosztowna jest większość pojazdów GTA Online, 900R oferuje całkiem niezłą ofertę.


4) Vapi Dominator

Cena: 35 000 $

Samochody Vapid były już wcześniej w wiadomościach jako jedne z najbardziej kompatybilnych i wydajnych pojazdów w GTA Online. Dominator, jak sama nazwa wskazuje, jest szczególnie dobry. Dominator jest nie tylko wyjątkowo szybki i zwinny, ale także niezwykle skuteczny w pokonywaniu ostrych i nieoczekiwanych zakrętów z łatwością, co czyni go idealnym pojazdem dla początkujących entuzjastów i mniej wykwalifikowanych kierowców.


3) Annis Elegy RH8

Cena: 95 000 $

W GTA Online dostępnych jest wiele fajnych pojazdów, ale niewiele z nich wygląda tak dobrze, jak Elegy RH8. Oczywiście samo to nie stanowi wystarczającej zachęty dla graczy do wydawania dużych pieniędzy na ten pojazd, ale Elegy RH8 jest prawdopodobnie jednym z najlepszych samochodów dla początkujących w GTA Online.

Jest nie tylko niezwykle łatwy w prowadzeniu, ale także bardzo szybki i oferuje doskonałe przyspieszenie. Jest to jeden z najlepszych pojazdów w GTA Online, z którego fani powinni korzystać częściej.


2) Imponte książę O’Death

665 000 $

Pojazdy opancerzone są bardzo popularne w GTA Online. Muszą mieć świadomość, jak przepełniona jest gra wieloosobowa z grieferami i twardzieli, którzy zrobiliby wszystko, aby zobaczyć, jak inny gracz upada.

Duke O’Death to po prostu jeden z najlepszych samochodów pancernych w GTA Online, a sposób, w jaki rządzi szybką ścieżką, jednocześnie trzymając się za improwizowane ataki i śmiertelną strzelaninę, jest imponujący. Początkujący często szukają sposobów na przetrwanie w grze wieloosobowej i nie muszą szukać dalej niż ta bestia pojazdu, aby to zrobić.


1) Karin Kuruma (w zbroi)

698 250 $

GTA Online zawiera wiele solidnych pojazdów, które są w stanie wziąć udział w niefortunnych wypadkach, nie rozpadając się na kawałki, ale żaden nie jest lepszy w tej dziedzinie niż Kuruma, przynajmniej dla początkującego gracza, który wciąż próbuje nauczyć się zasad jazdy GTA Online.

Zainspirowany Mitsubishi Lancerem Evo X i Subaru Impreza WRX STi, Kuruma to kawał pojazdu i szczyci się prowadzeniem, które prawie nie wymaga żadnego wkładu – idealne dla początkującego.


Uwaga: artykuł odzwierciedla poglądy pisarza.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C86ACE87753E49B0855BFD1DF3D2B06F&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-gta-online-cars-beginners-must-buy&c=1308515879063097383&mkt=fr-fr