5 najlepszych rzeczy do zrobienia w GTA Online przed premierą zwiastuna GTA 6

Szał ogarnia premiera zwiastuna GTA 6

Rockstar Games potwierdziło, że zwiastun „Grand Theft Auto 6” (GTA 6) ukaże się na początku przyszłego miesiąca, więc oczekiwanie wśród fanów jest wyczuwalne. Podczas gdy czekamy na to ważne wydarzenie, gracze mają mnóstwo atrakcji w „Grand Theft Auto 5” (GTA 5) Online, dzięki najnowszej cotygodniowej aktualizacji i wyzwaniom społeczności.

Ekscytujące zajęcia w GTA Online

1) Wyzwanie społeczności Sprunk i eCola

W ostatniej cotygodniowej aktualizacji wprowadzono wyzwanie społecznościowe Sprunk & eCola. Wszyscy gracze GTA Online muszą wspólnie wypić 100 milionów puszek Sprunk i eColi do 29 listopada 2023 r. Pomyślne ukończenie tego wyzwania odblokuje ekskluzywne nagrody w grze, takie jak spersonalizowane tablice rejestracyjne, unikalną kombinację i specjalny projekt Mammoth F-160 Odrzutowiec Raiju. Gracze mogą znaleźć te napoje w automatach, menu interakcji lub poprzez opcję Przekąski w kole broni.

2) Wyzwanie społeczności związane ze scenariuszem apokaliptycznym

Skok na koniec świata, będący kluczową częścią GTA Online, został podzielony na trzy akty, których finałem jest scenariusz Dnia Sądu. Najnowsza aktualizacja rzuca wyzwanie graczom, aby do 22 listopada 2023 r. zarobili łącznie ponad 100 miliardów dolarów na tym napadzie. Wykonanie tego zadania odblokuje nowy projekt Pegassi Zentorno, obecnie dostępny z 50% zniżką.

3) Przygotowanie do kolejnej dużej aktualizacji DLC

Krążą spekulacje na temat dużej aktualizacji DLC, która może pojawić się w grudniu, zbiegając się z końcem bieżącego miesięcznego cyklu GTA+. Graczy zachęca się do gromadzenia bogactwa poprzez transakcje i napady, zdobywania cennych samochodów i zaopatrywania się w broń, przygotowując się w ten sposób na każdą możliwą zawartość, która nadejdzie.

4) Konsumpcja roślin pejotlu

Zabawną aktywnością ponownie wprowadzoną w najnowszej aktualizacji jest jedzenie roślin pejotlu. Jedzenie tych roślin wywołuje halucynacje, przekształcając graczy na krótki czas w różne zwierzęta lub ptaki. Rośliny te odradzają się co 24 godziny rozgrywki, zapewniając powtarzające się możliwości unikalnych wrażeń.

5) Poznaj Los Santos i hrabstwo Blaine

Przed potencjalną przeprowadzką do Vice City w GTA 6 gracze mogą odbyć nostalgiczną podróż po Los Santos i hrabstwie Blaine. Ta podróż przypomina graczom pamiętne doświadczenia z ostatniej dekady w GTA 5 i GTA Online.

Ciesz się teraźniejszością, oczekując przyszłości

W miarę jak społeczność przygotowuje się na pierwsze pojawienie się GTA 6, nie brakuje zajęć, które pozwolą graczom zaangażować się w bieżącą wersję gry. Od wyzwań społeczności po eksplorację rozległej mapy, GTA Online w dalszym ciągu oferuje bogate i różnorodne doświadczenia. Kiedy z niecierpliwością czekamy na premierę „Grand Theft Auto 6”, podekscytowanie w społeczności GTA jest najwyższe w historii. W miarę jak rosną spekulacje i oczekiwania dotyczące nowej części, gracze mogą w pełni wykorzystać swój czas w GTA Online, zanurzając się w świecie, który od lat urzeka miliony.

Źródło: www.hiptoro.com