5 najlepszych przerażających masek, które gracze GTA Online chcieliby zobaczyć w Halloween (październik 2021)


Każdego Halloween gracze GTA Online czekają na nowe sezonowe DLC z tej okazji. Od przerażających malowań twarzy i strasznie wyglądających pojazdów po prawdopodobnie nową biżuterię i tymczasowe modyfikacje broni, które mogą być dostępne – gracze z pewnością dostaną mnóstwo nowych przedmiotów w tym sezonie Halloween.

Jakie są więc pięć najlepszych masek, które gracze GTA Online mają nadzieję zobaczyć w tegorocznym Halloweenowym DLC? W tym artykule wymieniono niektórych ulubionych graczy i najlepsze sugestie społeczności:


Top 5 przerażających masek w GTA Online

Niektóre stare ulubione (zdjęcie za pośrednictwem YouTube.com @King Crane)
Niektóre stare ulubione (zdjęcie za pośrednictwem YouTube.com @King Crane)

1) Krzyk Maska

Oglądana online głównie za pośrednictwem modów w wersji na komputery PC, ta maska ​​​​z horroru z filmu z 1996 roku Krzyk może stanowić mile widziany dodatek do tegorocznego Halloweenowego DLC.

W Ammu-Nation jest już więcej niż wystarczająca liczba odpowiednich noży i broni do walki wręcz do tworzenia Krzyk postać. Wszyscy gracze potrzebują następnie czarnej peleryny ze sklepu odzieżowego i będą dobrze iść. Mamy nadzieję, że płaszcze zostaną również dodane do Halloweenowego DLC, w przeciwnym razie gracze będą musieli zadowolić się czarnymi spodniami, butami i długą czarną kurtką.


2) Maska Michaela Myersa

Bez względu na wiek niewielu graczy GTA nie wie, kim jest Michael Myers z popularnego Halloween franczyza filmowa. Ta kultowa maska ​​horroru z lat 70. musi być ulubionym wyborem graczy GTA Online w te Halloween.

Gracze mogli już widzieć Michaela Myersa w GTA Online na PC, ale możliwość gry jego postacią na wszystkich platformach byłaby mile widzianym dodatkiem dla graczy konsolowych.


3) Maska Freddy’ego Krugera

To nie pierwszy raz, kiedy gracze GTA Online będą mieli okazję wyglądać jak Freddy Krueger z Koszmar na ulicy Elm seria filmowa.

Jak widać w poprzednich Halloweenowych DLC, maska ​​jest znana jako „Scalded Psycho Mask” i występuje w różnych kolorach. Można go znaleźć w sekcji maski „Potwór”.

Po tym, jak gracze GTA Online założą koszmarną maskę, mogą udać się do sklepu odzieżowego, aby złożyć resztę słynnego stroju z filmów.


4) Maska oczyszczenia

Nie będzie niespodzianką, którą gracze mogą zrobić Oczyścić-styl postaci w GTA Online. Wiele kostiumów ma związek z ubraniem i makabryczną maską. Nie wspominając o różnorodności brutalnej broni, czasami wykonanej z nieszkodliwych przedmiotów.

Byłoby całkiem ciekawie, gdyby rzeczywiste kopie masek z Oczyścić filmy i programy trafiają do Halloweenowego DLC 2021. W ten sposób, gdy gracze GTA Online wyruszą na czystkę, jak w filmach i serialach telewizyjnych, doznanie zostanie dodane do znacznego realizmu.


5) Maska Kata

Sędzia, ława przysięgłych i... (Zdjęcie via Sportskeeda.com)
Sędzia, ława przysięgłych i… (Zdjęcie via Sportskeeda.com)

Coś, czego gracze jeszcze nie widzieli w sklepie z maskami GTA Online, to kaptur kata. Wielu członków społeczności uważa, że ​​byłby to wspaniały dodatek w Halloween. Zakładając maskę, gracze GTA Online mogliby wyjść i zemścić się na wrogach swoich postaci dzięki doskonałej egzekucji.

Pamiętaj, że gracze powinni upewnić się, że przedmioty z Halloweenowego DLC są kupowane przed zakończeniem tygodnia Halloween.

Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=59A4CCD30BA5487CBE125CFCE26D99E7&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-scary-masks-players-love-see-halloween-gta-online-october-2021&c=10997305430559760105&mkt=fr-fr