5 najlepszych muzyków, którzy mieli swoje piosenki w GTA 5


Gry GTA zawsze zawierały muzykę, która dokładnie oddaje klimat i estetykę epoki, w której toczy się gra. GTA 5 nie jest pod tym względem wyjątkiem, oferując gatunki od indie rocka i popu po nowoczesny hip hop w dziesiątkach stacji radiowych.

Muzyka GTA 5 niezaprzeczalnie odgrywa integralną rolę w ogólnych wrażeniach z gry. GTA 5 zawiera utwory kilku znanych artystów z różnych gatunków. Oto 5 najlepszych artystów, których muzyka pojawiła się w GTA 5.


GTA 5: 5 najlepszych wykonawców z piosenkami w grze

5) Def Leppard

Def Leppard to natychmiast rozpoznawalna nazwa dla każdego fana klasycznego rocka. Def Leppard wdarł się na kwitnący rynek rockowy w latach 80. w ramach „brytyjskiej inwazji” i od tego czasu ugruntował swój status legendy gatunku.

Ich piosenkaFotografia’, wydany jako część ich albumu ’Piromania’ w 1983 roku można go znaleźć grającego w Los Santos Rock Radio.


4) dr Dre

Dr. Dre ma wiele piosenek w GTA 5. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że jego muzyka w dużej mierze wpłynęła na samo miasto, na którym opiera się Los Santos.

Dr. Dre wzniósł się na błyskawiczne wyżyny pod koniec lat 80. jako członek jednej z najbardziej wpływowych grup hip-hopowych – NWA. Nawet po tym, jak grupa się rozpadła, nadal wspinał się po drabinie sukcesu i jest dziś uważany za jednego z największych producentów hip-hopowych wszechczasów.

Niektóre z jego polecanych piosenek to „Nadal Dre” oraz ’Kolejny odcinek’, pośród innych. Jego muzykę można znaleźć na stacji West Coast Classics.


3) Rihanna

Rihanna to jedno z najpopularniejszych nazwisk w światowym przemyśle muzycznym, niezależnie od gatunku. Według Forbesa została uznana za najbogatszą artystkę na świecie, z majątkiem netto około 1,7 miliarda dolarów. Współpracowała również z niektórymi z najwybitniejszych artystów na świecie, w tym z Drake’iem i Eminemem.

Jej piosenka ’Jedyna dziewczyna na świecie)’ można znaleźć na antenie Non-Stop Pop FM.


2) A$AP ROCKY

A$AP ROCKY wszedł do branży hip-hopowej w 2007 roku i szybko stał się jednym z najbardziej wpływowych raperów ze Wschodniego Wybrzeża. Wniósł zwrot do typowego nowojorskiego brzmienia, używając eksperymentalnych instrumentów instrumentalnych, w wyniku czego jego muzyka inspirowana Nowym Jorkiem idealnie wpasowuje się w estetykę Los Santos, zachowując jednocześnie wyraźną tożsamość. Jego muzykę można znaleźć w Radio Los Santos, które prezentuje nowoczesny hip hop.


1) Kendrick Lamar

Kendrick Lamar prawdopodobnie stał się twarzą współczesnego hip-hopu z Zachodniego Wybrzeża w ciągu ostatnich kilku lat. Uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych raperów swojego pokolenia. Od czasu swojego debiutanckiego albumu w 2011 roku osiągnął status legendy w społeczności hip-hopowej.

Niektóre z jego klasycznych singli, takie jak „ADHD’ oraz ’Baseny’, a także funkcje takie jak ’Collard Greens’, można znaleźć w stacji radiowej Los Santos w GTA 5.

Uwaga: lista jest subiektywna i odzwierciedla poglądy pisarza.


Jakie są twoje ulubione piosenki GTA 5? Daj nam znać w komentarzach poniżej!


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C05FE647F4AE44D4A85AF0A6C38BFFF3&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-musicians-songs-gta-5&c=16918051039026425816&mkt=fr-fr