5 najlepszych modów do GTA 5 we wrześniu 2021 r.


Mody do GTA 5 to darmowe modyfikacje tworzone przez graczy pasjonujących się grą. Nie tylko poprawiają oprawę wizualną, ale także wprowadzają nowe elementy rozgrywki. Kilka modów jest nawet w stanie całkowicie odmienić GTA 5.

Gra ma dobrze prosperującą i zaangażowaną społeczność modingową, która pomogła jej osiągnąć niesamowite wyczyny. Setki modów do GTA 5 są obecnie dostępne do pobrania.

Istnieje jednak kilka modów, które muszą wypróbować wszyscy gracze GTA 5, aby ulepszyć swoją podstawową grę.


Najlepsze mody do GTA 5 we wrześniu 2021 r.

1) WizualnyV

Mimo że GTA 5 jest wizualnie najlepszą grą GTA do tej pory, ma ponad sześć lat i tak naprawdę nie może konkurować z technologią obecnych gier AAA. VisualV pozwala graczom poprawić estetykę GTA 5 bez obciążania komputera. Ten mod wprowadza kilka drobnych zmian w teksturach gry, aby była bardziej realistyczna.

Chociaż nie jest to najatrakcyjniejszy mod graficzny do gry, jest najbardziej dostępny, ponieważ większość graczy może skorzystać z jego niewielkich rozmiarów i niskich wymagań systemowych.


2) Otwórz wszystkie wnętrza

Dostępność środowiska gry i jego szczegóły odróżniają dobre gry z otwartym światem od złych. GTA 5 może pochwalić się stosunkowo dużym światem gry z doskonałą dbałością o szczegóły i dużą liczbą struktur do eksploracji w czasie rzeczywistym.

Wiele budynków jest jednak dostępnych tylko w trybie fabularnym, podczas gdy wiele innych jest dostępnych tylko w GTA Online. Niektóre inne zostały pominięte w finalnym produkcie, ale pozostają w plikach gry.

Ten mod dodaje do gry 65 nowych dostępnych budynków, z których wszystkie mają w pełni funkcjonalne drzwi i progi.


3) Prosty trener dla GTA 5

Trainer to jeden z najważniejszych elementów gry sandboksowej, takiej jak GTA 5. Simple Trainer to podstawowy trener, który wykonuje wszystko.

Jest to prosty trener, który pozwala graczom odradzać pojazdy i pediatry, przydzielać im zadania, zmieniać czas i pogodę, teleportować się i korzystać z mobilnego radia do słuchania radia w grze podczas chodzenia.


4) Remont Euphoria Ragdoll – ERO

Pomimo tego, że jest najnowszą odsłoną serii GTA, GTA 5 było rozczarowaniem pod względem fizyki ragdoll w porównaniu do swojego poprzednika. GTA 4 miało najlepszą fizykę ragdoll w grze GTA i był to ogromny krok naprzód dla uniwersum HD.

Waniliowa fizyka GTA 5 jest mniej niż niesamowita. Kiedy piesi zostają uderzeni, stają się bezwładni, popychanie ich nie skutkuje przyzwoitą reakcją na pchnięcie, a także nie reagują właściwie na pojazd, który może ich zmiażdżyć.

Powód tego niezadowolenia był większy, ponieważ ulepszone efekty ragdoll w GTA 4 znacznie podniosły poprzeczkę. Dzięki temu modowi gracze mogą przywrócić realizm w grze, czyniąc silnik fizyki podobnym do GTA 4.


5) Ręczna skrzynia biegów

Prowadzenie GTA 5 zostało dopracowane, aby zapewnić idealną równowagę między realizmem a przyjemnością. Nie każdy gracz GTA szuka doświadczenia w symulatorze jazdy, a wielu nie jest zbyt dobrych w grach wyścigowych. Mechanika jazdy w GTA 5 została zaprojektowana przez Rockstar tak, aby była prosta i realistyczna.

Ten mod pozwala na ręczną skrzynię biegów w GTA 5. Jest polecany graczom i entuzjastom motoryzacji, którzy chcą dodać więcej autentyczności do swojej gry. Ten mod nie tylko dodaje prostą opcję dostrajania transmisji, ale zawiera również mnóstwo elementów zwiększających realizm, z których niektóre zostały zainspirowane grami rajdowymi, takimi jak DiRT 4.

Edytowane przez Siddhartha Satish


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9B1CFE4EF3A243A1B5D2CB5A27624068&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2Ftop-5-must-try-gta-5-mods-september-2021&c=9658057834144314535&mkt=fr-fr