5 najlepszych modów do GTA 5 na PC, które dodają nowe budynki i meble


Seria GTA ma jedną z najbardziej oddanych społeczności, która niestrudzenie pracuje nad dodawaniem nowych funkcji do gier. W szczególności GTA 5 ma rażący deficyt, jeśli chodzi o kryjówki.

Chociaż jego internetowy odpowiednik daje możliwość kupowania różnych nieruchomości i budynków, tego samego nie można powiedzieć o trybie fabularnym. Istnieje jednak kilka modyfikacji budynków, które dodają nowe budynki dla bohaterów. W tym artykule omówiono kilka z nich, którymi gracze mogą się cieszyć w nowym roku.


Mody do GTA 5 dodają nowe budynki, z którymi można wchodzić w interakcję

5) Miliarder Bel Air

Jednym z najpopularniejszych modów map do GTA 5 jest rozległa nowoczesna rezydencja z widokiem na Los Santos z zamożnej dzielnicy Vinewood Hills.

Rezydencja jest wyposażona we wszystkie nowoczesne udogodnienia, takie jak osobisty teatr, lądowisko dla helikopterów, kryty garaż i stylowy basen. Zainstalowanie tego modu wymaga od graczy wcześniejszego zainstalowania edytora map.

Pobierz tutaj


4) Mega Garaż Franklina

Franklin jest ekspertem od samochodów/motocykli w GTA 5, dlatego gracze wolą kupować większość dostępnych garaży u Franklina. Jeśli jednak garaże w grze nie wystarczą, gracze mogą wybrać te zmodyfikowane.

Ten mod dodaje ogromny garaż z towarzyszącą mu oszałamiającą kryjówką. Gracze muszą pamiętać o zainstalowaniu Menyoo Trainer, aby zainstalować ten mod.

Pobierz tutaj


3) Kryjówka/lotnisko w Marlowe Valley

Mapa GTA 5 zawiera jedno międzynarodowe lotnisko i dwa prywatne lądowiska. W pobliżu międzynarodowego lotniska Los Santos nie ma żadnych kryjówek, a pasy startowe znajdują się blisko przyczepy Trevora, ale nigdzie w ich pobliżu.

Ten mod dodaje nową kryjówkę w Marlowe Valley wraz z zainstalowanym prywatnym pasem startowym. Zawiera również ogromny garaż do przechowywania pojazdów. Podobnie jak poprzedni mod, do jego zainstalowania wymagane jest menu modów Menyoo.

Pobierz tutaj


2) Rezydencja Malibu

To kolejny mod do rezydencji, który dodaje nowoczesną rezydencję inspirowaną Vice City z ogromną gamą udogodnień. Boisko do koszykówki, stół bilardowy i sala nagraniowa to tylko niektóre z funkcji tego budynku.

Pobierz tutaj


1) Rezydencja Galileusza Michaela

Większość wymienionych powyżej zmodyfikowanych budynków jest przeznaczona dla Franklina, ale najlepszy jest zarezerwowany dla Michaela. Ta rezydencja jest ogromna, ponieważ jest przeznaczona nie tylko dla Michaela, ale także dla jego rodziny. Unikalną cechą tego budynku jest to, że zawiera on również Franklina i Trevora.

Pobierz tutaj

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla opinie pisarza.


Edytowane przez Siddhartha Satish

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=EECC38F820C6459894A443606B0364E2&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-best-gta-5-pc-mods-add-new-buildings-furniture&c=10409449016335461782&mkt=fr-fr