5 najlepszych gier, takich jak GTA 5 na smartfony z małą ilością pamięci RAM


GTA 5 jest dostępne na wielu różnych platformach. Niestety nie w grach mobilnych. Do wyboru jest pięć tytułów GTA na platformy Android i iOS.

Wszystkie tytuły GTA dostępne na urządzeniach mobilnych wymagają do działania wysokiej klasy smartfona. Gracze, którzy chcą cieszyć się grami takimi jak GTA 5 na urządzeniach z niską pamięcią RAM, mogą wybrać spośród opcji podanych poniżej.


Tytuły takie jak GTA 5 kompatybilne ze smartfonami z systemem Android z małą ilością pamięci RAM

1) Dude Theft War: Online FPS Sandbox Simulator BETA

Ta gra zapewni graczom klimat Minecrafta i GTA 5 dzięki pikselowej grafice i szalonej akcji. Gracze mogą kliknąć tutaj, aby go pobrać.

Gra w piaskownicy zapewni graczom niezbędną broń do pokonania wrogów. Gra ma ponad 50 milionów pobrań w sklepie Google Play.


2) Miasto wystrzałów

Gunshot City to przygodowa gra akcji z otwartym światem, podobna do GTA 5. Gracze mogą brać udział w misjach dla pojazdów, takich jak patrol policyjny, strażacy i nie tylko.

Gracze mogą wypełniać Wyzwania Arcade, aby zarabiać pieniądze w grze. Gra zapewni dobry arsenał broni, aby sprostać tym wyzwaniom.


3) Zbrodnie w Los Angeles

Gracze mogą cieszyć się odkrywaniem miejsc na mapach oferowanych przez ten tytuł, podobnie jak w GTA 5. Nie tylko mogą grać, ale mogą także tworzyć ekscytujące światy, którymi mogą cieszyć się inni gracze.

Gracze mogą cieszyć się tą grą zarówno w trybie pierwszoosobowym, jak i trzecioosobowym. Aby pobrać, gracze mogą kliknąć tutaj.


4) MadOut2 BigCityOnline

Gracze mobilni mogą swobodnie wędrować po mapie otwartego świata, tak jak w GTA 5. Mapa zajmuje obszar 10 kilometrów kwadratowych.

Przygodowa gra akcji oferuje ponad 40 typów samochodów, którymi gracze mogą jeździć. Gracze mogą kliknąć tutaj, aby pobrać tytuł.


5) Nowa zbrodnia gangsterska

Nowa zbrodnia gangsterska przypisuje graczom misje, które mogą wykonać. Po pomyślnym ukończeniu mogą zarabiać pieniądze w grze, kupując akcesoria.

Gracze mobilni mogą prowadzić życie odważnego gangstera, jak w GTA 5. Niezbędne do przetrwania zasoby można zdobyć z różnych miejsc na mapie.


Zastrzeżenie: Ta lista odzwierciedla osobiste poglądy pisarza.