5 najlepszych broni GTA 3, które musisz wypróbować w zremasterowanej wersji Definitive Edition


Fani GTA nie mogą zapomnieć, kiedy po raz pierwszy biegali w grze 3D GTA, strzelając z broni. Gra była bardzo satysfakcjonująca, gdy została wydana po raz pierwszy. Mimo że wybór broni nie był tak duży, jak teraz w GTA Online, niektóre z nich pozostają ulubionymi do dziś.

W tym artykule przedstawimy 5 najlepszych broni, które gracze pamiętają z GTA 3 i nie mogą się doczekać ponownego użycia w GTA 3: Definitive Edition.


GTA 3 miało oryginalną broń 3D

Społeczność GTA zawsze zapamięta wszystkie bronie GTA 3. Poniżej znajduje się 5 wyróżnień za jedne z najlepszych broni w grze.


1) Strzelba

Wybuch 'em!  (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)
Rozwal ich! (Obraz za pośrednictwem Sportskeeda)

Po przyzwyczajeniu się do strzelania z pistoletu w GTA 3, gracze zdobywali kolejne poziomy, aby używać strzelby. Była to świetna broń do odrzucania napastników, zwłaszcza z bliskiej odległości. Źli ludzie nigdy nie mieli szans.

Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć nowszą wersję tej broni w Trylogii i zobaczyć wszystko, co może zrobić. Jak będą wyglądać animacje? Czy zasięg ulegnie poprawie? To tylko kilka pytań, na które fani naprawdę nie mogą się doczekać odpowiedzi.


2) Miotacz ognia

Spal kochanie, spal (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Spal kochanie, spal (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Gracze GTA nigdy nie spodziewali się, że tak niszczycielska broń będzie w GTA 3, ale byli bardziej niż szczęśliwi, że ją mają. Miotacz ognia był zdecydowanie najbardziej zastraszającą bronią, jaką Claude mógł władać w grze.

Z pewnością efekty ognia i obrażeń zostaną zaktualizowane i spektakularne, aby zobaczyć je w zremasterowanej edycji. Jest to jedna z kilku ulubionych broni fanów, które przetrwały próbę czasu w serii GTA.


3) Wyrzutnia rakiet

Wielki wybuch (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Wielki wybuch (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

W GTA 5 gracze są przyzwyczajeni do używania wyrzutni naprowadzającej do wysyłania wrogów w poruszających się pojazdach. Jednak w 2001 roku Claude musiał użyć znacznie prostszej wersji wyrzutni rakiet, która nie miała takich samych zdolności celowania.

Jednak dzięki nowym kontrolkom w stylu GTA 5 celowanie nie powinno już stanowić problemu. Przynajmniej tak myśli społeczność GTA. Fani muszą tylko poczekać, aż zremasterowana gra pojawi się 11 listopada, aby dowiedzieć się więcej.


4) Uzi

IMI Micro-Uzi 9mm (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
IMI Micro-Uzi 9mm (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Ten prosty micro-uzi był wzorowany na IMI Micro-Uzi 9mm. W prawdziwym życiu i w GTA 3 jest to niezawodna broń typu go-to. Gracze nie mogą się doczekać, aby użyć go ponownie, tak jak to było po raz pierwszy w historii. Będąc pistoletem szybkobieżnym i zadającym duże obrażenia, nic dziwnego, że pojawiał się w każdej grze od czasu GTA 3.

Gracze nie mogą się doczekać ponownego użycia tego klasycznego, kompaktowego karabinu maszynowego w nowej Trylogii. Zwłaszcza w przypadku ulepszonych funkcji, które z pewnością przyniesie remaster.


5) M-16

Niezawodny półautomat (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Niezawodny półautomat (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Ten klasyczny półautomatyczny karabin z GTA 3 był świetną bronią do koszenia wrogów. Pozostaje jedną z najlepszych broni do użycia podczas szturmu na bazę wroga z dużą ilością żołnierzy w środku.

Gracze nie mogą się doczekać nowej wydajności w trylogii GTA 3: Definitive Edition. Dzięki nowym kontrolkom, mechanice i animacjom w remasterze broń z pewnością zdobędzie dla siebie lepszą nazwę.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=19C13501158C4DD9AFDD6E298D85A833&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-best-gta-3-weapons-must-try-remastered-definitive-edition&c=16384464357201449515&mkt=fr-fr