5 najgorszych samochodów GTA San Andreas, których gracze powinni unikać w zremasterowanej trylogii


Wielu zagorzałych fanów GTA pamięta wszystko z oryginalnych gier GTA 3, Vice City i San Andreas, w tym broń, lokalizacje i samochody. Podczas gdy gracze z pewnością zapamiętają najlepsze samochody w tych tytułach, nigdy nie zapomną również gruchotów.

W GTA San Andreas było kilka pojazdów, które po prostu nie były zbyt dobre. W tym artykule przedstawiamy pięć samochodów, których gracze mogą uniknąć, grając w nowe GTA San Andreas: Definitive Edition.


Jakie były najgorsze samochody w GTA San Andreas?

Oto pięć samochodów z oryginalnego GTA San Andreas, których warto unikać w nowej trylogii GTA: Definitive Edition.


1) Zamiatarka

Rodzaj samochodu (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Rodzaj samochodu (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Ledwo kwalifikuje się jako samochód, to jest na szczycie listy pojazdów, których gracze powinni unikać w nowej trylogii GTA. Ten zamiatacz ulic nie sprząta nawet ulic; po prostu szarpie się bardzo powoli, wyglądając okropnie.


2) Bylina

Powolny i stały przegrywa wyścig (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Powolny i stały przegrywa wyścig (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Ten powolny i brzydki samochód dobrze się prowadzi, ale nie warto go prowadzić w GTA San Andreas: Definitive Edition. Najlepsze w tym jest to, że przypomina rodzinny samochód z Pamiętnik narodowy kino.

Gracze nowej trylogii powinni omijać ten samochód podczas ponownego odwiedzania wszystkich miast w GTA San Andreas.


3) Kart

Tylko zabawka (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Tylko zabawka (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Bardziej zabawny mały samochód do rozrywki w GTA San Andreas, ten ostry gokart, którego warto unikać w GTA San Andreas: Definitive Edition. Szybko przyspiesza i przyspiesza, ale jest zbyt trudny do kontrolowania, co czyni go bezcelowym, chyba że spędzasz cały czas na opanowaniu jego niuansów.


4) Ciągnik

Klasyczny samochód rolnika (zdjęcie za pośrednictwem YouTube @GTA World Modifications)
Klasyczny samochód farmera (zdjęcie za pośrednictwem YouTube @GTA World Modifications)

Ulubieniec tego rolnika znany jest z tego, że może łączyć inne pojazdy. Gracze mogą go użyć do holowania samochodu, który im się podoba, a nawet rzędu innych traktorów z powrotem do miasta z jednej z farm, na których się znajdują. Nie jest zarejestrowany w żadnej skali prędkości ani przeładunku.


5) Wózek użytkowy

Nie do wyścigów (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Nie do wyścigów (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Oparty na „Rancho”, który był poręcznym 4×4 w GTA San Andreas z dobrym prowadzeniem i przyzwoitą prędkością, ten samochód jest prawdziwym rozczarowaniem dla graczy. Nadaje się tylko do podszywania się pod pracownika komunalnego. Ładunek z tyłu negatywnie wpływa na prowadzenie i prędkość.

Uwaga: Opinie zawarte w tym artykule są wyłącznie opiniami autora.


Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BF848AB772A8472F8488DF0F857ABFFB&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-worst-gta-san-andreas-cars-players-avoid-using-remastered-trilogy&c=6894142187207013414&mkt=fr-fr