5 kultowych funkcji GTA San Andreas, które wyróżniają graczy


GTA San Andreas to jedna z najbardziej kultowych gier wideo wszech czasów, a to częściowo dzięki niektórym jej niezwykłym funkcjom.

Wiele funkcji San Andreas jest lubianych. Dzięki temu wyróżniają się wśród graczy w pozytywny sposób.

Te cechy powinny być natychmiast zauważalne dla fanów GTA San Andreas. Nie są one pomijane i często odgrywają kluczową rolę w grze. W tym przypadku GTA San Andreas wprowadziło te funkcje do serii.


Pięć niezapomnianych funkcji GTA San Andreas, które wyróżniają graczy

5) Wojna gangów

Terytoria gangów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Terytoria gangów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Wrogie gangi nie są niczym nowym w serii GTA. Jednak GTA San Andreas przeniosło go na wyższy poziom. Teraz gracze mogą przejąć terytoria Los Santos, aby zarobić więcej pieniędzy. NPC Grove Street Families zastąpią również pieszych Ballas i Vagos.

Ta funkcja zostałaby rozszerzona w GTA Vice City Stories, jako część Empire Building. Jednak późniejsze główne tytuły nie zawierały Gang Warfare, dzięki czemu GTA San Andreas wyróżnia się na tle reszty serii.


4) – Hazard w kasynie

Kasyna odgrywały niewielką rolę we wcześniejszych grach GTA. Las Venturas w GTA San Andreas było wylęgarnią różnych kasyn, a gracze mogli grać w trzech z nich. Pozwolono im nawet zaciągnąć dług hazardowy, co jest wyjątkowe w tej serii.

Było kilka zajęć, w których gracz mógł wziąć udział, a niektóre z nich nie były nawet związane z kasynami. Można było postawić na zawody lowriderów, grę w bilard lub na konie.


3) Pływanie

CJ pływający w GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
CJ pływający w GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Wielu graczy pamięta, że ​​Tommy Vercetti nie był w stanie pływać w Vice City we wszystkich miejscach. To było strasznie niewygodne, zwłaszcza w grze, w której woda jest tak powszechna. Niestety, wiele innych gier GTA podzielało tę niedogodność.

Na szczęście GTA San Andreas nie było jednym z nich. Nie tylko umożliwiło graczom pływanie, ale także dało im możliwość nurkowania pod wodą. Ta ostatnia funkcja nigdy nie była obecna w poprzednich grach GTA i była nieobecna w większości późniejszych tytułów.


2) Umiejętności

GTA San Andreas to jedyna gra GTA, która najbardziej przypomina klasyczne RPG. Posiada różne umiejętności, które gracz może trenować, z których niektóre są powiązane z personalizacją. Domyślne umiejętności to:

  • Szacunek
  • Wytrwałość
  • Mięsień
  • Gruby
  • Seksapil
  • Pojemność płuc

Istnieją również umiejętności prowadzenia i broni. Im wyższe są te umiejętności, tym CJ jest lepszy w różnych zadaniach. Dzięki umiejętnościom władania bronią może w końcu władać niektórymi broniami.


1) Remontowane dostosowywanie

Gracz dostosowujący swój samochód w GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Gracz dostosowujący swój samochód w GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Nowoczesne tytuły GTA są bardzo lubiane ze względu na ogromną ilość dostępnych możliwości dostosowywania. W grze takiej jak GTA 5 lub Online gracze mogą w imponującym stopniu zmienić wygląd postaci. Jednak ta funkcja nie zadebiutowała w tych grach.

Zamiast tego zadebiutował w GTA San Andreas. Wcześniejsze gry GTA miały ograniczone funkcje dostosowywania, ale GTA San Andreas drastycznie je przerobiło. Teraz gracze nie byli ograniczeni do kilku wybranych kostiumów lub prostych przemalowanych pojazdów.

Fani GTA San Andreas mogli spersonalizować swoje pojazdy lub CJ na niezliczone sposoby. Pod pewnymi względami przerobione funkcje dostosowywania są powiązane z wcześniej wspomnianą funkcją umiejętności.


Z mnóstwem funkcji w GTA San Andreas, kilka z nich musiało być wyjątkowych. Gra naprawdę przetrwała próbę czasu.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3B1EF2831BB54790AE44A2E031619B66&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-iconic-gta-san-andreas-features-stood-players&c=15775626166287207967&mkt=fr-fr