5 gwiazd Internetu Rockstar Games potrafi parodiować GTA 6

Gwiazdy Internetu parodią w GTA 6

GTA 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji. Rockstar Games jest znane z umieszczania w swoich grach wielu odniesień do popkultury i parodii. Ich gry same w sobie są parodiami i przedstawieniami kultury i mieszkańców miast, na których się wzorują. Są również znani z parodiowania wielu celebrytów w podobny sposób.

Wybory znanych osobistości

Od premiery ostatniej części serii wiele się zmieniło. Wielu streamerów na żywo i gwiazd Internetu weszło do kultury popularnej. Zatem byliby idealni dla Rockstar Games do parodii w GTA 6. Potwierdzono już, że Adin Ross wystąpi w GTA 6. Oto 5 innych gwiazd, które idealnie pasowałyby do GTA 6.

Theo Vona

Wielu fanów na subreddicie GTA 6 uważa, że ​​Theo Von byłby świetnym dodatkiem do serii GTA, zwłaszcza jako doskonały gospodarz radia GTA. Transmisje radiowe z GTA są ważną częścią gry, więc umieszczenie na nich znajomej twarzy byłoby korzystne dla gry.Ponieważ GTA 6 rozgrywa się w fikcyjnej wersji Florydy, Theo Von byłby idealnym gospodarzem audycji radiowej w grze .

Amourant

Amouranth to jedna z najpopularniejszych streamerek na świecie. Fani sugerują, że można zmienić oblicze opinii publicznej. Mogłaby być wielką gwiazdą, która jest wyraźnie wmuszona w swojej sytuacji, ale nikomu nie zależy na tym, aby to powstrzymać.

Pan Bestia

MrBeast to zdecydowanie jedna z najbardziej pożądanych gwiazd, którą fani chcą zobaczyć w GTA 6. Sugestie fanów dotyczące tej postaci były przezabawne. Zamiast po prostu dyskwalifikować wyeliminowanych zawodników w swoich konkursach, MrBeast zabija wyeliminowane osoby, pozostawiając pozostałych w szoku i strachu.

Elona Muska

Ponieważ Rockstar Games ma zwyczaj drwić z kapitalistów i bogatych osobistości w swoich grach, Elon Musk jest idealnym dodatkiem do GTA 6. GTA V zawierało już parodię Marka Zuckerberga jako dyrektora generalnego LifeInvader. Zła wersja Elona Muska, który ma dużą kontrolę nad miejskim transportem, Internetem i towarami, idealnie pasowałaby do tematu gry.

Andrzej Tate

Rockstar Games nie mogło sobie wymarzyć lepszej osobowości internetowej do parodii niż Andrew Tate. Ponieważ sam Top G twierdzi, że jego życie to prawdziwa wersja gier GTA, idealnie nadaje się do umieszczenia w GTA 6.

Adina Rossa

Adin Ross to idealny streamer, który nadaje się do gry takiej jak GTA 6. Adin Ross jest nie tylko jednym z najpopularniejszych streamerów wszechczasów, ale także mieszkańcem Miami, miasta, w którym znajduje się Vice City. . Nie ma jednak potwierdzenia ze strony Rockstar Games. Tak czy inaczej, postać Adina Rossa z pewnością jest osobą, którą fani chcieliby zobaczyć w GTA 6.

Źródło: Firstsportz.com