5 gier z otwartym światem, takich jak GTA 5 dla nowych graczy (2021)


Seria GTA Rockstar jest na szczycie gatunku z otwartym światem. GTA 5, ich najnowsza gra z serii, jest często uważana za jedną z najlepszych gier z otwartym światem w historii. Ale to nie jedyny tytuł piaskownicy.

Pomimo sukcesu, może być wiele powodów, dla których gracze szukają alternatyw. Istnieje mnóstwo gier wideo z otwartym światem, które są podobne do popularnego tytułu Rockstar.

W tym artykule przyjrzymy się kilku takim grom, które są szczególnie odpowiednie dla tych, którzy są nowicjuszami w tym gatunku.


Pięć gier z otwartym światem podobnych do GTA 5

1) Prototyp

Prototyp może być nieco stary jak na dzisiejsze standardy, ale jest to jedna z najbardziej wyjątkowych gier z otwartym światem, jakie kiedykolwiek powstały. Główny bohater, Alex Mercer, jest dosłownie najpotężniejszą żywą istotą na świecie. Może zmienić się w potwora lub przebrać się za inną osobę.

Jeśli gracze czują się zbyt przytłoczeni używaniem supermocy, mogą zamiast tego przekształcić się w żołnierza i odgrywać role. Gracze nie mogą prowadzić pojazdów, ale mogą szybować po mieście.

2) Spider-Man

Spider-Man od Insomniac Games nie wymaga przedstawiania. Większość graczy, a także fanów Marvela, zdaje sobie sprawę z tej gry i tego, jak dobrze jest wykonana. Oprócz doświadczenia supermocy Spider-Mana, można odkrywać tętniącą życiem rekreację wyspy Manhattan.

Każdy gracz może podnieść grę i nauczyć się być superbohaterem. Sterowanie jest intuicyjne i wcale nie jest trudne.

3) Święci wiosłują w trzeciej

Często nazywana klonem GTA, seria Saints Row odeszła od formuły GTA swoją trzecią odsłoną. Saints Row 3 może być bardzo podobny do GTA, ale ma też mnóstwo funkcji, których nie ma w konkurencyjnej serii.

Od ścigania się z lekkim cyklem w matrycy po wystrzeliwanie kontrolujących umysł ośmiornic za pomocą wyrzutni, ta gra polega na szaleństwie. SR3 został niedawno zremasterowany z lepszą grafiką i drobnymi ulepszeniami.

4) Śpiące psy

Sleeping Dogs to duchowy następca True Crime, serialu często nazywanego klonem GTA. Lokalizacja znajduje się w Hongkongu, a otoczenie jest naprawdę wciągające.

Główną różnicą w stosunku do GTA 5 jest zależność od walki wręcz w stosunku do broni palnej. Niedawno został też zremasterowany, ze znacznie lepiej wyglądającą edycją.

5) Far Cry 3

Seria Far Cry naprawdę odcisnęła swoje piętno swoją trzecią odsłoną. Miał znacznie więcej funkcji niż poprzednie gry i szczycił się intuicyjną mechaniką rozgrywki. Ukrywanie się zostało dość wyrafinowane, a strzelaniny nigdy nie były powtarzalne.

W porównaniu do swoich poprzedników jest to również dość łatwa gra dla początkujących. Podobnie jak Far Cry 2, ten tytuł również miał intrygującego antagonistę, ale zakończenie fabuły było gorsze od poprzedniego. Ta gra była ostatnio dystrybuowana za darmo.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=53EDD1F732374D4381BB70764B5F0162&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-open-world-games-like-gta-5-new-players-2021&c=3733521422841940663&mkt=fr-fr