5 funkcji w GTA The Trilogy Definitive Edition, które poprawią grę


GTA The Trilogy Definitive Edition zmodernizuje trzy klasyczne gry o lepszą grafikę i rozgrywkę.

Rockstar zamierza zaktualizować wrażenia graczy dzięki tym remasterom. Chcą mieć pewność, że każdy może go podnieść i zagrać. Oryginalne gry były wtedy uważane za świetne, ale pod pewnymi względami nie postarzały się zbyt dobrze. Rockstar zmieni to dzięki GTA The Trilogy Definitive Edition.

W tym artykule przyjrzymy się głównym funkcjom, które poprawią te gry. Niektóre z nich skupiają się głównie na dziale graficznym, podczas gdy inne naprawiają problemy z rozgrywką. Każda z tych ulepszonych funkcji jest mile widzianym ulepszeniem.


Pięć nadchodzących funkcji w GTA The Trilogy Definitive Edition, które ulepszą gry

5) Układ kontrolera GTA 5

GTA 5 będzie ogromną inspiracją dla tych remasterów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
GTA 5 będzie ogromną inspiracją dla tych remasterów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Zdecydowana większość graczy GTA jest przyzwyczajona do tego schematu sterowania. GTA 5 istnieje już od ośmiu lat, wraz z najpopularniejszym trybem online. Dlatego Rockstar użyje tych elementów sterujących w GTA The Trilogy Definitive Edition.

Nowi fani mogą zapoznać się ze schematem sterowania, jednocześnie grając w te starsze tytuły. Starsi fani również mogą docenić ulepszenia. Obejmuje to łatwiejszy układ przycisków do ruchu kamery.


4) Koła wyboru broni i radia

Czas wprowadzić nowoczesną rozgrywkę do klasycznych tytułów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Czas wprowadzić nowoczesną rozgrywkę do klasycznych tytułów (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Gracze mogą teraz wybierać swoją broń za pomocą koła. Jest to wygodna alternatywa dla poprzedniej metody, w której gracze musieli ręcznie przewijać, aby znaleźć swoją broń.

Poznaj gry, od których wszystko się zaczęło — wprowadzając bezprecedensową wolność i zanurzenie w trzech żywych, oddychających światach wypełnionych przezabawną akcją, bogatą, kinową fabułą, klasycznymi postaciami i niezapomnianą muzyką. https://t.co/Quu2ifvflL

Eksploracja jest tak samo ważna jak system walki. Ta funkcja dotyczy również stacji radiowych, co oznacza, że ​​gracze mogą od razu znaleźć swoją ulubioną. Mogą słuchać ulubionej muzyki bez jej przewijania.


3) Możliwość restartowania misji

Ta funkcja zmniejszy potencjalne frustracje (Rockstar Games)
Ta funkcja zmniejszy potencjalne frustracje (Rockstar Games)

Starsze gry słynęły z trudnych misji, zwłaszcza GTA 3. Po części wynikało to z frustracji związanych z zaczynaniem od nowa. Gracze muszą cofnąć się, aby ponownie znaleźć misję.

Zostało to na szczęście naprawione w GTA The Trilogy Definitive Edition. Gracze mogą teraz ponownie rozpocząć misję, jeśli się nie powiedzie, co jest bardzo wygodne. Nie muszą już tracić czasu na samo wracanie.


2) Ulepszenia wizualne

Gracze od razu zauważą różnice graficzne (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Gracze od razu zauważą różnice graficzne (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Grafika to jedno z największych usprawnień w GTA The Trilogy Definitive Edition. Jak stwierdził Rockstar, starają się ulepszyć wszystkie główne lokalizacje.

Przenosząc klasyczne światy Liberty City, Vice City i San Andreas na nowoczesne platformy, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition debiutuje z nowym, inspirowanym GTAV, nowoczesnym sterowaniem, wszechstronnymi ulepszeniami wizualnymi i wieloma innymi ulepszeniami wszystkie trzy gry. https://t.co/GHayeSPrSl

Wszystkie gry będą miały lepsze rozdzielczości tekstur, zwłaszcza na PlayStation 5 i Xbox Series X. Tymczasem oświetlenie i cienie będą bardziej naturalne w ich środowiskach. GTA The Trilogy Definitive Edition sprawi, że wszystko będzie wyglądało lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.


1) Ulepszony system walki

Strzelanie z pistoletu nigdy nie było łatwiejsze (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Strzelanie z pistoletu nigdy nie było łatwiejsze (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Walka jest wszystkim w serii GTA, ponieważ na tym polega podstawowa rozgrywka. Starsze gry z serii miały kłopotliwe celowanie, co utrudniało celowanie. GTA 3 i Vice City desperacko potrzebowały przeróbki systemu walki.

GTA The Trilogy Definitive Edition rozwiązuje ten problem dzięki lepszej strzelaninie. Będzie bardzo podobny do GTA 5 i Online. Co więcej, San Andreas będzie również korzystać z ulepszonych kontroli jazdy.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F7C7A07D699A4418B190EBD55CFDB735&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-feature-gta-trilogy-definitive-edition-will-improve-game&c=7288576539578986689&mkt=fr-fr