5 funkcji GTA Vice City, które będą bardziej ekscytujące w zremasterowanej trylogii GTA


GTA Vice City to ulubiony przez fanów klasyk z tej serii. Kiedy została wydana w 2002 roku, gra miała wiele nowych funkcji, które wyróżniały ją w porównaniu do swojego poprzednika GTA 3. Niektóre z najważniejszych elementów to żywa kolorystyka, charyzmatyczny bohater, który potrafił mówić, oraz wciągająca fabuła.

Z GTA Trilogy Definitive Edition za niecałe dwa tygodnie, wielu graczy odlicza sekundy, zanim będą mogli ponownie doświadczyć pięknego świata Vice City.

Oprócz dopracowanej grafiki, zremasterowana wersja obiecuje usprawnienia jakości życia, takie jak między innymi koło broni. W tym artykule wymieniamy pięć funkcji, które mogą sprawić, że gra w zremasterowaną trylogię GTA będzie bardziej ekscytująca.


5 funkcji w GTA Vice City, które będą bardziej ekscytujące w zremasterowanej trylogii GTA

5) Rozboje

Napady na sklepy zostały wprowadzone w GTA Vice City. Gracze mogli wejść do sklepu i wycelować broń w kasjera, aby opróżnił kasę. W oryginalnej grze jest w sumie 15 sklepów, które gracze mogą obrabować i nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak mechanika rabowania zostanie ulepszona w zremasterowanej wersji.


4) Unikalne skoki kaskaderskie

W GTA Vice City dostępnych jest 36 wyjątkowych skoków kaskaderskich. Wielu graczy uwielbia uzupełniać listę wszystkich skoków kaskaderskich w grze. Gracze otrzymują nagrodę pieniężną za wykonanie tych skoków, a po ukończeniu 36. skoku otrzymują 10 000 $. Gracze będą chcieli zobaczyć, czy skoki kaskaderskie rozegrają się jeszcze bardziej spektakularnie w zremasterowanej trylogii.


3) Szaleństwo

Rampages w GTA Vice City to jedna z najfajniejszych rzeczy do zrobienia w grze. Aby ukończyć wyzwanie, gracze muszą zabić określoną liczbę wrogów lub zniszczyć pojazdy w ciągu dwóch minut. W GTA Vice City jest 35 szalonych misji, a ich ukończenie jest jedną z głównych atrakcji gry dla każdego gracza.

Mając więcej szczegółów i prawdopodobnie więcej chaosu na ekranie, szał może nabrać zupełnie nowego poziomu emocji w zremasterowanej wersji gry.


2) Telefon komórkowy

GTA Vice City było pierwszą grą, która wprowadziła telefon komórkowy z tej serii. Przed GTA Vice City gracze mieli w grze pager, przez który otrzymywali wiadomości i aktualizacje misji. Gracze nie mogą się doczekać, aż zobaczy zremasterowaną wersję starego telefonu komórkowego i czy Rockstar doda do niego nowe funkcje.


1) Klub nocny

Piękne neonowe kolory GTA Vice City pochodzą głównie z niesławnego życia nocnego w miejscach takich jak Malibu Club, który jest pierwszym interaktywnym klubem nocnym w serii. Gracze mogą również kupić ten klub w dalszej części gry i wykorzystać go jako miejsce spotkania, aby zorganizować napad. Gracze nie mogą się doczekać, aby ponownie doświadczyć pierwszego klubu nocnego w serii w Definitive Edition gry.


Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5DD0AC5130C947D293B07EC9424121E7&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-gta-vice-city-features-will-exciting-remastered-gta-trilogy&c=17248467068120198697&mkt=fr-fr