5 funkcji GTA Online, które powinny powrócić w trybie fabularnym GTA 6


GTA Online to jeden z najbardziej udanych projektów Rockstar do tej pory. W grze pojawiło się wiele nowych funkcji, których nie było w trybie fabularnym GTA 5 ani w poprzednich wersjach marki. Gracze desperacko czekają na GTA 6, ale Rockstar Games nie ogłosiło nic na temat premiery gry.

Podczas gdy gracze czekają, istnieje wiele spekulacji na temat tego, jakie funkcje Rockstar doda do GTA 6. Obserwuje się, że Rockstar podąża za odwiecznym powiedzeniem „Jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj go”, ponieważ wdrażają najbardziej udane funkcje w ich nowszych tytułach.

W tym artykule wymieniamy pięć najlepszych funkcji GTA Online, które Rockstar powinien przywrócić w trybie fabularnym GTA 6.


Funkcje GTA Online, które warto przenieść do trybu fabularnego GTA 6

5) Nieruchomości, na których można zarabiać

GTA Online ma wiele różnych rodzajów właściwości, które gracze mogą kupić w grze. Od mieszkań po biura prezesów, gracze mają wiele możliwości zakupu. Podczas gdy mieszkania są używane głównie jako bezpieczne domy, istnieje wiele nieruchomości, które gracze mogą wykorzystać do zarabiania pieniędzy w grze.

Kupowanie biura CEO, sklepu samochodowego lub klubu nocnego w GTA Online może pomóc graczom zarabiać w grze. Dodanie tych funkcji do trybu fabularnego GTA 6 może być hitem, ponieważ zwiększyłoby liczbę misji, które można dodać, jednocześnie zwiększając źródła dochodów dla graczy.

4) Pojazdy uzbrojone

Pojazdy bojowe prawie zawsze były częścią serii GTA, ale nigdy wcześniej nie było tak wielu różnych pojazdów do wyboru przez graczy. GTA Online oferuje największy wybór uzbrojonych pojazdów w jakiejkolwiek grze.

Tryb fabularny GTA 5 nie był mocno skoncentrowany na pojazdach uzbrojonych, ale fajnie byłoby zobaczyć więcej takich pojazdów w trybie fabularnym GTA 6.

3) Usługi Lestera

Lester Crest to postać poboczna w trybie fabularnym GTA 5 i główna postać w GTA Online. Sposób, w jaki Lester działa w GTA Online, bardzo różni się od trybu fabularnego. W GTA Online gracze mogą dzwonić do Lestera po różne usługi, podczas gdy w trybie fabularnym dla jednego gracza jego jedynym zadaniem jest przydzielanie misji.

W GTA Online gracze mogą zadzwonić do Lestera, aby pozbyć się poszukiwanego poziomu, może między innymi pomóc zlokalizować samolot i ustawić nagrodę dla innego gracza. Posiadanie postaci, która pomaga graczom pozbyć się pożądanego poziomu w trybie fabularnym GTA 6, byłoby świetnym dodatkiem do gry.

2) Częste aktualizacje o nowe pojazdy

GTA 5 nie otrzymało dużego wsparcia po premierze od Rockstar Games, ponieważ firma zaczęła koncentrować się na GTA Online z ciągłymi aktualizacjami. Do GTA Online dodano wiele nowych pojazdów, podczas gdy w trybie fabularnym GTA 5 nie było zbyt wielu nowych funkcji ani pojazdów.

Rockstar Games powinno utrzymać wsparcie dla GTA 6 po premierze i dodać do gry nowe funkcje. Pojazdy są w zasadzie główną atrakcją tytułu GTA, a dodanie wielu nowych pojazdów do GTA 6 po premierze sprawi, że gra będzie świeża.

1) Kręcenie koła kasyna

Zakręcenie kołem kasyna to codzienny cel w GTA Online, w którym gracze mogą spróbować szczęścia, aby zdobyć fajne nagrody. Ta funkcja została wprowadzona 23 lipca 2019 r. wraz z aktualizacją The Diamond Casino & Resort do GTA Online. Posiadanie tej funkcji daje graczom motywację do codziennego grania w grę, aby spróbować szczęścia w wygraniu wspomnianych nagród.

Zakręcenie diamentowym kołem kasyna było jedną z najbardziej udanych funkcji dodanych do GTA Online i byłoby niesamowitym dodatkiem, gdyby Rockstar miał podobny system nagród dla szczęśliwego losowania w GTA 6.

Edytowane przez Sandeep Banerjee


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=541CE0B923DF4614B2A50AE8CD4A13E7&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-gta-online-features-return-gta-6-story-mode&c=14290414131028230916&mkt=fr-fr