5 funkcji GTA 3, które będą bardziej ekscytujące w zremasterowanej trylogii GTA


GTA 3 było przełomową grą, gdy została wydana w 2001 roku. Po raz pierwszy gracze mogli doświadczyć tytułu GTA w 3D. Wraz z głównym bohaterem Claude, GTA 3 obrało nowy kierunek w opowiadaniu historii. Gra zmieniła sposób, w jaki fani spojrzeli na franczyzę.

Dla wielu graczy granie w GTA 3 w 3D było doświadczeniem, którego nigdy sobie nie wyobrażali. Kiedy Rockstar ogłosił grę, wielu graczy było zaskoczonych, jak wypadła gra. Wielokątna grafika i rozległe środowiska 3D były czymś, czego gracze nigdy nie mieli okazji doświadczyć w tytule GTA.

Było wiele innych funkcji, które GTA 3 wprowadziło do serii, a oto lista 5 najlepszych funkcji, które będą bardziej ekscytujące w GTA Trilogy Definitive Edition.


5 funkcji w GTA 3, których fani szukają w zremasterowanej trylogii GTA

5) Księżyc

Dla graczy, którzy byli przyzwyczajeni do widoku gry z góry, doświadczenie księżyca po raz pierwszy w GTA 3 było miłym zaskoczeniem. Kiedy odkryto, że Rockstar dodał jajko wielkanocne, w którym gracze mogli strzelać do księżyca, aby zmienić jego rozmiar, gracze docenili naturalnego satelitę jeszcze bardziej.

Gracze nie mogą się doczekać, aby doświadczyć pełni księżyca w GTA Trilogy Definitive Edition.


4) Wordman sumo

Sumo Wordman to pager oparty na urządzeniach Sony Walkman, chociaż Sony/Sony Ericsson nie produkuje już pagerów. Jest to podstawowy sposób komunikacji, w jaki sposób gracze otrzymują wiadomości w grze.

Gracze nie mogą się doczekać, aż zobaczą zremasterowaną wersję pagera, aby zobaczyć, jak inaczej będzie wyglądała współczesna reprezentacja.


3) Miotacz ognia

Miotacze ognia to prawdopodobnie najbardziej ekscytująca broń w grze. Gracze mogą używać broni, aby pozbyć się dużej liczby wrogów i jednocześnie wyglądać naprawdę fajnie.

Dzięki ulepszonej grafice w Definitive Edition gracze nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak pięknie wyglądają efekty ognia miotacza ognia w remasterze GTA 3.


2) Korzystanie z pociągu

Korzystanie z pociągu w GTA 3 to wyjątkowe doświadczenie, którego gracze mogli być świadkami, gdy gra została po raz pierwszy uruchomiona. Po raz pierwszy gracze mogli podróżować z jednego miejsca do drugiego wspólnym transportem publicznym, takim jak pociąg w 3D. Wielu graczy nie może się doczekać, kiedy wsiądzie do pociągu i doświadczy różnicy w Edycji Definitive.


1) Latanie na Dodo

Dodo w GTA 3 to wprowadzenie pojazdów latających do serii GTA. Gracze nie mogą się doczekać widoku z lotu ptaka zremasterowanego Liberty City podczas latania Dodo. Szybowanie po niebie Liberty City to coś, na co wielu graczy nie może się doczekać, gdy Rockstar wypuszcza Ostateczną Edycję GTA 3.