5 broni do walki wręcz, które gracze chcieliby zobaczyć w GTA Online


GTA Online nadal imponuje graczom różnymi kolekcjami broni, niezależnie od tego, czy jest to broń palna, materiały wybuchowe, czy nawet broń grawitacyjna.

Gracze GTA Online nie widzą jednak wielu nowych dodatków do broni białej i chcieliby, aby do gry dodano więcej.

Podczas gdy gracze czekają na powrót kultowych broni do walki wręcz, takich jak piła łańcuchowa, katana i tasak do mięsa, oto lista broni do walki wręcz, które mogą być interesujące dla GTA Online.

Uwaga: ten artykuł jest subiektywny i odzwierciedla opinie jego autora.


5 nowych propozycji broni do walki wręcz w GTA Online

5) Ostrze brzytwy

Ostrze (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Ostrze (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Brzytwa byłaby bardzo brutalną bronią do walki w zwarciu, a także najbardziej ukrywającą się ze wszystkich broni do walki wręcz, jakie widzieli do tej pory gracze.

Projektantom może być bardzo trudno stworzyć tak mały przedmiot, który będzie wyraźnie używany jako broń w GTA Online. Jednak szybko stałby się ulubieńcem graczy, gdyby był dostępny, zwłaszcza podczas próby ukrycia się.


4) Gitara

Gitara elektryczna z niebezpiecznymi krawędziami (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Gitara elektryczna z niebezpiecznymi krawędziami (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

W GTA Online nie ma sklepów muzycznych, do których gracze mogą wejść, aby kupić instrumenty, prawdopodobnie jest to główny powód, dla którego więcej z nich nie istnieje w grze.

Sklepy muzyczne z bronią instrumentalną mogą być nowym kierunkiem dla projektantów Rockstar.


3) Parasol

Niech pada (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Spraw, by padało (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Chociaż gracze GTA Online mają dostęp do broni, takiej jak kij do snookera i kij baseballowy z Ammu-Nation, nigdzie gracze nie mogą kupić parasola w GTA Online.

Parasol byłby zabawnym przedmiotem do skoszenia NPC, ale okazałby się również nieoceniony w niektórych scenariuszach odgrywania ról.


2) Deskorolka

Kopnij, pchnij, kop, pchnij (Zdjęcie za pośrednictwem Sportkeeda)
Kopnij, pchnij, kop, pchnij (Zdjęcie za pośrednictwem Sportkeeda)

Deskorolki były widziane w GTA Online, zwykle po prostu leżą gdzieś w scenie, ale nie można ich podnieść i użyć jako broni.

Gracze uznaliby za całkiem zabawne eliminowanie wrogów za pomocą deskorolki, kładzenie jej na ziemi i po prostu używanie „broni” jako strategii ucieczki.


1) Młot kowalski

Trochę ciężki, ale warto (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Trochę ciężki, ale warto (Zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Gracze GTA Online widzieli już wcześniej młotki, a także przedmioty takie jak policyjne kije nocne i łomy. Ta wytrzymała broń do walki w zwarciu może spowodować wiele obrażeń.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zabicie wroga, czy rozbicie samochodu na kawałki, młot kowalski byłby zabawnym dodatkiem do internetowego świata Rockstar.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2CE5E90D76E9457DA3A106ECEB1B3772&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-melee-weapons-players-like-see-gta-online&c=18015960310703992744&mkt=fr-fr